چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 20:28
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور دانش آموزان دبيرستان صدرا ي مهريز در مناطق عملياتي دفاع مقدس

دبيران ، مربيان و دانش آموزان دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدرا شهرستان مهريز به مناطق عملياتي دفاع مقدس در استان خوزستان عزيمت کردند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد ، تعداد چهل نفر از دانش آموزان،دبيران و مربيان دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدراي شهرستان مهريز در برنامه اردوي فرهنگي زيارتي شيراز و خوزستان از مناطق عملياتي دفاع مقدس بازديد کردند .

دانش آموزان در اين اردو حرم شاه چراغ (ع) ، دانيال نبي (ع) و علي ابن مهزيار را زيارت و از يادمان شهداو مناطق عملياتي فتح المبين ، اروندکنار ، شلمچه،طلائيه ، هويزه و شهرهاي خرمشهر،آبادان واهواز ونيز موزه دفاع مقدس در خرمشهر بازديد داشتند .

همچنين آنان در پادگان تفحص معراج الشهداء در کنار پيکرهاي مطهر شهداي گمنام که به تازگي کشف شده بود با آرمانهاي شهيدان که در راس آن پيروي از ولايت فقيه و فرامين معظم له مي باشد پيمان مجدد بستند. شايان ذکر است راويان دفاع مقدس نيز مراحل عمليات ها و همچنين رشادتها و جانفشاني هاي رزمندگان اسلام در پاسداري از ميهن اسلامي و ارزشهاي ناب اسلام و فرهنگ حسيني را براي دانش آموزان بازگو کردند .

اين بازديد در آغاز سال جديد با همکاري و هماهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان مهريز انجام شد .

يكشنبه 8 فروردين 1389 - 10:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری