سه‌شنبه 26 شهريور 1398 - 23:35
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان رضوي
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي گناباد:

زيارت ائمه عامل رشد فضائل و كرامتهاي انساني است

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گناباد گفت: زيارت معصومان عليهم السلام زمينه كمال خواهي و فضيلت طلبي بيشتر را در انسان فراهم مي سازد و عامل رشد فضائل و كرامتهاي انساني مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان رضوي، حجت الاسلام عباسعلي فاطمي30بهمن ماه جاري با بيان اين مطلب در مسجد امام رضا(ع) در جمع مردم روستاي زيرجان گناباد گفت: زيارت معصومان عليهم السلام خصوصاً اگر از سَر عشق و محبّت باشد، آثار گراسنگ و عظيمي دارد.

وي با عنوان اينکه زيارت باعث شناخت بيشتر مقام پيشوايان بزرگ اسلامي مي شود و افزايش عشق و محبّت بيشتر آنها را كه پاداش رسالت پيامبر است، در پي خواهد داشت، افزود: عشق به اهل بيت عليهم السلام زمينه ساز عشق به خداوند است و دوست داشتن اهل بيت پيامبر (ص) مهر ورزيدن به ارزش هاي والاي الهي مي باشد.

حجت الاسلام عباسعلي فاطمي با بيان اينکه عواطف پاك و اظهار عشق و علاقه نسبت به معصومين عليهم السلام و خاندان پاك پيامبر (ص) عامل ثبات قدم در راه دين و دينداري است، اظهار داشت: هر قدر محبت و دلباختگي و ارتباط قلبي با ائمه اطهار (ع) بيشتر باشد، تبعيت و همرنگي و همراهي و همدلي با آن ها نيز بيشتر خواهد شد.

شنبه 1 اسفند 1388 - 12:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری