پنجشنبه 27 دی 1397 - 13:10
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه بودجه مؤسسه تسنيم نور در راستاي تعالي سازماني - السيتكس

اولين جلسه توجيهي تنظيم بودجه سال 1389 مؤسسه فرهنگي تسـنيم نور در راستاي مديريت و تعالي سازماني - السيتكس با حضور مديران و معاونين مؤسسه انجام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، دوشنبه نوزدهم بهمن با حضور مديران و معاونين مؤسسه اولين جلسه بررسي بودجه سال 1388 در سالن كنفرانس مؤسسه در راستاي سير تعالي سازماني السيتكس جهت ارتقاء مديريت كيفيت به انجام رسيد.

عليرضا لولاچيان مدير عامل مؤسسه ضمن اشاره به موفقيت‌هاي مؤسسه در سال جاري گفت: در مهرماه سال جاري بعد از ارائه چارت سازماني ، برنامه‌ريزي ، نظم و انسجام خاصي را در فعاليت‌هاي مؤسسه شاهد بوديم كه خود باعث صعود مؤسسه در توانائي انجام مأموريت‌هاي محوله شد .

وي در ادامه افزود : برگزاري آموزش‌هاي ضمن خدمت ، يكي ديگر از موفقيت‌هاي سال جاري بود كه با برنامه‌ريزي و كوشش مجدانه همكاران با كيفيت و‌كمييت عالي به ثمر رسيد و انعكاس آن را در رفتار سازماني كاركنان مشاهده مي‌كنيم .

همچنين گفت: نتايج اين فعاليت‌ها وتحولات مناسب و همچنين ارسال آنها و رساله توفيق به مركز كيفيت‌هاي برتر ، باعث كسب مدال السيتكس در رتبه VIP شد . اين مدال نشان دهنده سير تعالي سازماني در سطح بين الملل است . يكي ديگر از گام‌هاي مؤثر در موفقيت مؤسسه تدوين بودجه ، برنامه‌ها و فعاليت‌هاي سال آتي است .

محمدحسن رجبي مدير اجرائي مؤسسه و عضو كارگروه بودجه با اشاره به دستورالعمل ابلاغي دفتر مقام معظم رهبري در خصوص تدوين بودجه و برنامه‌هاي سال آتي به تشريح فرم‌هاي تهيه شده بر اساس دستورالعمل مذكور جهت ثبت پيش‌بيني درآمدها و هزينه‌هاي مربوطه پرداخت.

جلسه آتي بودجه مؤسسه در اواخر بهمن‌ماه با ارائه برنامه‌ها و فرم‌هاي بودجه سال 1389 توسط مديران و معاونين مؤسسه تشكيل خواهد شد .

چهارشنبه 21 بهمن 1388 - 18:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری