پنجشنبه 15 خرداد 1399 - 5:59
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي انجام شد :

صدور بيانيه اداره کل تبليغات اسلامي همدان در هتک حرمت مراسم عاشوراي حسيني

اداره کل تبليغات اسلامي همدان با صدور بيانيه ضمن ابراز انزجار از آشوب گري فتنه گران در روز عاشوراي حسيني خواستار برخورد قاطع مراجع قضايي با اين افراد شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در متن اين بيانيه آمده است : عاشورا و نهضت پرفروغ حسيني در طول تاريخ اسلام الهام بخش امت مسلمان در راه مبارزه با ظلم و ستم بوده و انقلاب اسلامي ايران و عزت و سربلندي آن وامدار آموزه هاي محرم و عاشوراي حسيني است .

همچنين در اين بيانيه آمده است : هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسين (ع) در عاشوراي حسيني که دل مسلمانان و هر انسان آزاده اي را به درد آورد به واقع يک حرکت ساختارشکنانه در جهت مقابله با اعتقادات مردم مسلمان ايران اسلامي و خدشه وارد کردن در عظمت عاشورا و پيام انسان ساز محرم بود که خوشبختانه با آگاهي و بصيرت مردم هميشه بيدار اين سرزمين حسيني و ولايتمدار ، سياه دلان تاريخ سياه رو تر از گذشته شده و شکست سنگين ديگري را در برابر عظمت ملت مسلمان متحمل شدند .

در اين بيانيه همچنين اعلام شده است : اداره کل تبليغات اسلامي و تشکلهاي ديني همدان همگام با مردم انقلابي و هميشه در صحنه ضمن اعلام انزجار از هتک حرمت عاشوراي حسيني اين وقايع را محکوم کرده و حمايت قاطع خود را از ولايت فقيه که ضامن حفظ انقلاب اسلامي است اعلام مي کند .

پنجشنبه 10 دی 1388 - 15:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری