سه‌شنبه 13 خرداد 1399 - 2:56
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

خروش هيئت‌هاي مذهبي همدان در محکوميت حرمت شکني آشوبگران

هيئت‌هاي مذهبي همدان با حضور حسيني در روز سوم شهادت اباعبدالله الحسين (ع) اعتراض خود را به هتک حرمت جمعي فتنه گر خودفروخته در روز عاشوراي حسيني اعلام کردند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين مراسم که اقشار مختلف مردم، روحانيان و مسئولان اين شهر نيز حضور داشتند ، حاضران خواستار برخورد جدي دستگاه قضايي با سران فتنه شدند.

همچنين هزاران نفر از مردم ولايتمدار و کفن پوش همدان با تجمع در ميدان اصلي اين شهر و محکوم کردن بي حرمتي به ساحت عزاداران عاشوراي حسيني، خواستار برخورد جدي دستگاه قضايي با سران فتنه شدند.

مردم دارالمومنين همدان بار ديگر با تجمع گسترده در ميدان اصلي شهر با آرمان‌هاي امام راحل و مقام معظم رهبري تجديد بيعت کردند.

در اين تجمع اعتراض آميز مردم دارالمومنين همدان از حضرت آيت الله حسين نوري همداني به علت اتخاذ مواضع روشن ، صريح و ولايتمدارانه در وقايع قبل و بعد از دهمين دور انتخابات رياست جمهوري و محکوم کردن اعمال ملحدين و جنايتکاران قدرداني و تومار يک هزار و 380 متري را در حمايت از رهبر معظم انقلاب امضا کردند.

در پايان اين تجمع قطعنامه چهار بندي در محکوم کردن اعمال وحشيانه و ضد اسلامي مغرضان و سودجويان خوانده شد و تجمع کنندگان بعد از اتمام هر بند از اين قطعنامه نداي الله اکبر سر دادند.

چهارشنبه 9 دی 1388 - 13:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری