شنبه 5 مهر 1399 - 8:44
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديركل تبليغات اسلامي كردستان:

درس‌هاي ازدواج آسماني حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه(س) كليد حل مشكلات است

مديركل تبليغات اسلامي كردستان گفت: درس‌ها و پيام‌هاي ازدواج آسماني حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه(س) كليد حل همه مشكلات جوامع امروزي است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، حجت‌الاسلام مسعود صفي‌ياري با تبريك سالروز ازدواج‌ آسماني حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه(س) به بهره‌گيري از پيام‌هاي مهم و درس‌هاي جاودانه اين پيوند مبارك و ملكوتي تاكيد كرد و گفت: درس‌ها و پيام‌هاي ازدواج آسماني حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه(س) كليد حل مشكلات جوامع امروزي است.

وي افزود: براي رفع معضلات و برطرف شدن مشكلات و گره‌هاي كور زندگي بشريت، امروز چاره‌اي جز به بازگشت به سيره علوي و فاطمي نداريم.

مديركل تبليغات اسلامي كردستان ادامه داد: اگر امروز نگران افزايش سرسام‌آور آمار طلاق در جامعه، سست بنياني بناي خانواده و از هم پاشيدگي زندگي‌ها و افزايش روز افزون بچه‌هاي طلاق و معضلات اخلاقي و اجتماعي ناشي از آن هستيم، نتيجه فاصله گرفتن ما از فرهنگ اسلام ناب و آموزه‌هاي نوراني اسلام و آرمانهاي نجات بخش قرآن و عترت دارد.

حجت‌الاسلام صفي‌ياري در ادامه سخنان خود تصريح كرد: امروزه مهريه‌ها و جهيزيه‌ها به جاي اينكه مقوم زندگي باشند به مانعي بزرگ و اساسي در مسير ازدواج تبديل شده‌اند و ازدواج آسان و آگاهانه جايش را به ازدواج‌هاي سخت و سطحي داده است و اين‌ها نيز از ديگر عوامل دور شدن از فرهنگ اسلامي و آموزه‌هاي ديني است.

وي يادآور شد: بهره‌گيري از زندگي حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه(س) به دليل ساده‌زيستي و قناعت مي‌تواند راهگشاي حل بسياري از مشكلات پيش روي جوانان امروزي باشد.

شنبه 30 آبان 1388 - 9:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری