پنجشنبه 3 مهر 1399 - 2:35
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مسئول انجمن بيماري‌هاي خاص با سرپرست اداره تبليغات اسلامي بانه

مسئول انجمن بيماري‌هاي خاص شهرستان بانه با سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان درخصوص مسائل مربوط به انجمن بيماريهاي خاص و امورات فرهنگي ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، در اين ديدار فتاح محمدي مسئول انجمن بيماريهاي خاص شهرستان بانه خواستار كمك و همكاري اداره تبليغات اسلامي براي كمك به بيماران خاص شد.

محمدي افزود: اداره تبليغات اسلامي شهرستان بانه مي‌تواند در مراسمات شادي و محافل فرهنگي و هنري كه برنامه خود را اجرا مي‌كند از طريق مجري برنامه تبليغاتي در خصوص كمك به بيماران خاص شهرستان انجام دهد تا مردم با آگاهي بيشتر از اين بيماران به آنها كمك كنند.

وي اظهار كرد: با توجه به‌اينکه گروه هنري اداره تبليغات اسلامي در مراسمات مذهبي و ملي برنامه‌هاي متنوعي برگزار مي کنند و به همين دليل مخاطبان زيادي را تحت پوشش خود قرار مي‌دهد مي‌تواند با آگاه كردن مخاطبان درخصوص بيماران خاص و نياز آنها به كمك مردم براي ادامه زندگي كمك ارزشمندي به اين انجمن انجام دهد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان بانه ني در سخناني ضمن تقدير و تشکر از زحمات مسئولين انجمن حمايت از بيماران خاص گفت: اداره تبليغات اسلامي از هركمكي در رابطه با مسائل فرهنگي و تبليغي در راستاي اين مسائل اقدام خواهد نمود.

حجت الاسلام عليرضا کاوه همچنين قول مساعد دادند در بين هنرمندان و تماشاگران برنامه‌هاي فرهنگي اين اداره تبليغ و توضيحاتي در ميان برنامه‌هاي اجرئي در خصوص كمك به بيماران خاص صوت گيرد.

دوشنبه 18 آبان 1388 - 11:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری