شنبه 5 مهر 1399 - 9:43
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

كارشناس امور مساجد اداره كل تبليغات اسلامي كردستان؛

امسال 1055 گفتمان ديني در كردستان برگزار مي‌‌شود

كارشناس امور مساجد اداره كل تبليغات اسلامي كردستان از برگزاري يك‌هزار و 55 گفتمان ديني در سطح استان كردستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، ناصرعليپور با بيان اين مطلب افزود: اين گفتمان‌ها در سطح مدارس، مساجد و مراكز دانشگاهي براي جوانان برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه گفتمان‌هاي ديني يكي از طرح‌هاي مهم و موثر فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان است، اظهارداشت: گفتمان‌هاي ياد شده به دو شيوه كارگاهي و همايشي و با موضوعات مختلف برگزار مي‌شود.

وي در ادامه سخنان خود خاطرنشان كرد: اين گفتمان‌ها در راستاي تحقق و عملياتي كردن فرمايشات مقام معظم‌ رهبري(مدظله‌العالي) مبني بر مقابله با بسط و توسعه نحله‌هاي انحرافي و عرفان‌هاي دروغين و سلفي‌گري، صورت مي‌گيرد.

كارشناس امور مساجد اداره كل تبليغات اسلامي كردستان يادآور شد: براساس اجراي گفتمان‌هاي ديني از طريق بكارگيري اساتيد مجرب دانشگاهي سعي مي‌شود كه به شبهات و سوالات ديني جوانان پاسخ داده شده و اهداف مذاهب، فرقه‌ها، عرفان‌ها و نحله‌هاي دروغين و انحرافي كه قشر جوان را هدف قرار داده و براي گمراه كردن آنها تلاش مي‌كنند را مايوس سازيم.

ناصر عليپور تصريح كرد: با توجه به رويكرد بومي‌سازي طرح‌ها و فعاليت‌هاي فرهنگي در خصوص موضوعات مطرح شده در گفتمان‌ها از طريق تشكيل جلسات و كارگروه‌هاي اجراي طرح سعي بر آن است كه براساس نياز و جو فرهنگي هر شهرستان موضوعات گفتمان‌ها تعيين شود.

وي در پايان سخنان خود اضافه كرد همچنين فرم‌هاي ويژه و نظرسنجي طرح بين مخاطبان گفتمان توضيح خواهد شد تا در پايان اجراي گفتمان‌ها ميزان تاثيرگذاري گفتمان‌ها سنجيده شود.

چهارشنبه 13 آبان 1388 - 13:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری