پنجشنبه 3 مهر 1399 - 1:39
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول اداري مالي تبليغات اسلامي شهرستان سقز خبرداد:

خدمات رفاهي به كاركنان و خانواده‌هاي آنها در استان كردستان گسترش مي‌يابد

مسئول اداري مالي تبليغات اسلامي شهرستان سقز گفت: بنا به دستور مديركل اداره تبليغات اسلامي كردستان، خدمات رفاهي به كاركنان و خانواده هاي آنان در استان كردستان گسترش مي‌يابد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، خالد رحيم‌پناه با اعلام اين مطلب افزود: برنامه‌هاي فرهنگي و ديني كارشناسي شده براي اجراء به زودي به تمام دفاتر تبليغات اسلامي شهرستانها اعلام مي‌شود و اين برنامه‌ها لازم الاجرا است.

وي اظهارداشت: مديركل تبليغات اسلامي كردستان عنايت خاصي به بحث آسايش فكري و امنيت شغلي و رواني كاركنان و خانواده‌هاي آنها دارند و به همين منظور براي گسترش خدمات رفاهي و برنامه‌هاي آموزشي و تفريحي براي كاركنان و خانواده آنان دستورات لازم را صادر كرده‌اند.

مسئول اداري مالي تبليغات اسلامي شهرستان سقز تصريح كرد: مجموعه مسئولان اداري و مالي و فرهنگي كه در اداره كل تبليغات اسلامي كردستان هستند همگي عزم خود را براي تحول اساسي در حوزه خدمات‌دهي به كاركنان و گسترش فعاليتهاي فرهنگي و قرآني جزم كرده‌اند و بزودي آثار اين تحولات را مشاهده مي‌كنيم.

رحيم‌پناه در پايان اذعان داشت: در اين كارگاه آموزشي تمامي مسئولان دفاتر و كارشناسان استان حضور داشتند و نظرات و انتقادات صريحي نيز بيان شد.

يكشنبه 10 آبان 1388 - 12:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری