شنبه 5 مهر 1399 - 8:15
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

به منظور برنامه‌ريزي براي برنامه‌هاي ميلاد امام رضا(ع)؛

ديدار سرپرست اداره تبليغات اسلامي بانه از ناحيه مقاومت بسيج سپاه اين شهرستان

حجت‌الاسلام عليرضا کاوه سرپرست اداره تبليغات اسلامي بانه به منظور برنامه ريزي مراسمات ميلاد هشتمين اختر تابناک امامت و ولايت حضرت امام رضا(ع) از ناحيه مقاومت بسيج سپاه اين شهرستان ديدار كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، حجت الاسلام كاوه در اين ديدار با سرهنگ ساعدي جانشين فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه در راستاي برنامه ريزي مراسم جشن و سرور ميلاد با سعادت هشتمين اختر تابناک امامت و ولايت گفتگو كرد.

حجت الاسلام كاوه اظهارداشت: با توجه به اينکه در آستانه فرا رسيدن سالروز ولادت با سعادت حضرت امام ر ضا(ع) مي باشيم، بايد جهت بهتر برگزار نمودن مراسم اقدام لازم را انجام داده و در اين راستا هماهنگي‌هاي لازم را با بانيان برگزاري مراسمات جشن و سرور اين امام همام که اداره تبليغات اسلامي و هيئتهاي مذهبي مي باشند بعمل آوريم.

وي تاكيد كرد: بايد در اين رابطه جلسه اي توسط هيئتهاي مذهبي جهت برنامه ريزي مراسم برگزار شود.

در ادامه ديدار سرهنگ ساعدي ضمن عرض تبريک فرا رسيدن ايام ولادت حضرت امام رضا(ع) گفت: همانطور که مي دانيد بسيج هميشه در راستاي اجراي مراسمات مذهبي و ملي پيش قدم بوده و همکاري لازم را با کليه ادارات و ارگانها انجام داده است و در رابطه با برگزاري مراسمات جشن و سرور ميلاد امام رضا(ع) آماده هرگونه همکاري در اين رابطه خواهيم شد.

دوشنبه 4 آبان 1388 - 11:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری