سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 5:38
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي سقز خبر داد؛

برنامه هاي هفته جوان اداره تبليغات اسلامي سقز اعلام شد

رئيس اداره تبليغات اسلامي سقز در گفتگو با روابط عمومي اين اداره از اعلام برنامه‌هاي گراميداشت هفته جوان از سوي اين اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، حجت الاسلام محمد وحيدي همچنين اظهار داشت: برگزاري جلسه گفتمان با حضور «دكتر گلاني» و اعضاي كليه هسته‌هاي فرهنگي خواهران وبرادران، اعزام 50 نفر از اعضاي هسته‌هاي فرهنگي به مراسم عمومي ، برگزاري مراسم توسط هيئات محبان خواهران ولايت و انجام فعاليتهاي تبليغي از جمله مراسمات برگزاري در اين هفته اشاره كرد .

وي ضمن اشاره به سخن مقام معظم رهبري پيرامون جوانان افزود:‌ با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري جوانان امروز کشور، همچون جوانان صدرانقلاب و دفاع مقدس هستندو نسل جوان امروز نيز با شور و شعور فوق العاده خود و با تلاش علمي، اجتماعي و سياسي، بقا و نشاط انقلاب را تضمين مي کند چرا که همه قشرها و نسل هاي پي در پي اين سرزمين با انقلاب بزرگ اسلامي، نسبت واحدي دارند و در حفظ و استمرار آن سهيم و شريکند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي سقز در پايان جواني را موهبتي از جانب خداوند ذكر كرد و تصريح كرد: جواني، ثروتي است كه انسان بايد آن را جز دربهاي بهشت، خرج نكند، پس خوشا به حال آنان كه جواني را قدر مي‌دانند و اين گوهر گرانبها را در راه سعادت خويش، به كار مي‌گيرند.

سه‌شنبه 30 تير 1388 - 14:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری