يكشنبه 19 مرداد 1399 - 15:20
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

در آستانه فرا رسيدن عيد مبعث؛

نشست سرپرست اداره تبليغات اسلامي دهگلان با روحانيون طرح هجرت

در آستانه فرا رسيدن عيد سعيد مبعث سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان دهگلان با روحانيون طرح هجرت اين شهرستان طي نشستي به بررسي برنامه هاي برگزاري در ايام الله اين عيد پرداختند .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، در اين نشست كه 28 تير ماه در محل اداره تبليغات اسلامي دهگلان انجام گرفت حجت الاسلام محمد علي عظيمي سرپرست اداره تبليغات اسلامي دهگلان اظهار داشت: يکي از معجزات پيامبر (ص) عروج جسماني آن حضرت به آسمان ها تا عرش اعلي و تماشاي عجائب مخلوقات ، راز هاي نهاني و معارف شگفت انگيز در شب بيست و هفتم رجب بوده است.

وي همچنين تصريح كرد:‌ حضرت محمد(ص) نماد اخلاق و فضايل انساني و رحمت حق است، او به راستي همان هديه و رحمت آسمانى است که جهان و انسان از او سرچشمه دارد .

وي همچنين وجود رسول گرامى اسلام را محور حيات ابدى و سرشار از نور بينايى ذكر كرد و افزود: وجود رسول اكرم(ص) نورى است که بر هر ديده بنشيند بصيرت بخشد و آراسته به وحى است و همچون خورشيد بر بلنداى آسمان به هر جانب دامن مى گسترد و چراغ اين جهان و آن جهان است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي دهگلان خاطر نشان كرد: او به راستى همان هديه و رحمت آسمانى است که جهان و انسان از ريشه هستى او سرچشمه دارد. محمد (ص) تحفه اى الهى است که در آفرينش مثل ومانندى ندارد و مظهر ليس کمثله شى است.

حجت الاسلام محمد علي عظيمي در پايان خواستار هر چه مطلوب برگزار مراسمات و برنامه هاي عيد سعيد مبعث پيامبر اكرم(ص) در شهر و روستاي اين شهرستان از سوي روحانيون طرح هجرت و مستقر شد.

يكشنبه 28 تير 1388 - 15:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری