جمعه 24 مرداد 1399 - 21:15
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدگاه نوجوانان نسبت به مسائل ديني و مذهبي با گذشته متفاوت است

کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان مريوان در ديدار با مربي هسته فرهنگي جوان شماره 4 خواهران گفت: امروز ديدگاه نوجوانان و جوانان شرکت کننده در طرح هاي اوقات فراغت نسبت به مسائل ديني و مذهبي با گذشته متفاوت شده است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کردستان، «آرام عباسي» در اين ديدار با اشاره به وضعيت فرهنگي و اجتماعي در جامعه و وجود رسانه هاي جمعي و گسترش ارتباطات در همه زمينه‌ها، جوانان امروز را مستعدتر، آگاه تر و کنجکاوتر از گذشته دانست.

وي تصريح کرد: قبلا در بيشتر مراکز فرهنگي دانش آموزان، امکانات مطلوبي وجود نداشتند و بيشتر اوقات فراغت خود را با برنامه‌هاي ساده سپري مي کردند، اما امروز نسل جوان ما با آگاهي متفاوت نسبت به گذشته خوراکي مي خواهد که طبق سليقه ها و تکنيک هاي روز جلو برود .

وي افزود: لذا بر ما دست اندرکاران فرهنگي لازم است تا هر چه در توان داريم به دنبال راهکارهاي درست و منطقي به روز شده در ارائه آموزه هاي ديني به جوانانمان باشيم.

کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي مريوان در پايان عدم اعتبارات فرهنگي و امکانات لازم را يکي از مشکلات حوزه فرهنگي خواند و ابراز اميدواري کرد تا دست اندرکاران حوزه فرهنگ وهنر درسطح کلان کشور بيشتر از زمان حال به فکر فعاليت فرهنگي باشند .

گفتني است در پايان اين ديدار مسائل ، مشکلات و عملکردهسته هاي فرهنگي مورد بحث و بررسي قرار گرفت .

يكشنبه 28 تير 1388 - 9:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری