دوشنبه 23 تير 1399 - 3:3
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بيجار:

عمق بخشي به مفاهيم ديني از وظايف تبليغات اسلامي است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بيجار در ديدار با جمعي از روحانيون اين شهرستان گفت: گسترش و عمق بخشي به مفاهيم ديني و آشنا کردن جوانان با مفاهيم و دستورات دين از ديگر وظايف تبليغات اسلامي است .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان،  حجت الاسلام محسن منتشلو  23 تير ماه در ديدار با جمعي از روحانيون مراكز قرآني روستاها اظهار داشت: رسالت اداره تبليغات اسلامي حفظ و حراست از ميراث ديني و قرآني است.

وي افزود: اداره تبليغات اسلامي متصدي بخش فرهنگ و ديني جامعه است و بايد توسعه آثار ديني متناسب با نياز جامعه را به درستي و با در نظر گرفتن مقتضيات زمان به انجام برساند.

وي افزود: حمايت و هدايت برنامه هاي قرآني ، ساماندهي برنامه هاي فرهنگي مساجد ، آموزش و انجام پژوهش‌هاي فرهنگي و ديني هدفمند سازي مراسم ها و مناسبت هاي ديني و ملي ، ساماندهي تشکل هاي ديني ، ساماندهي امور مبلغين و استقرار روحانيون از برنامه‌هايي است که اين مرکز در راستاي تحقق وظايف خود در سال جاري اجرا خواهد کرد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي در پايان خاطر نشان کرد: اداره تبليغات اسلامي استان كردستان براي غني سازي اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان ، برنامه هاي فرهنگي و مذهبي تدارک ديده است .

چهارشنبه 24 تير 1388 - 15:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری