دوشنبه 18 فروردين 1399 - 12:17
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

تقدير فرماندارحاجي آباد ازعملكرد اداره تبليغات اسلامي

فرماندار حاجي آباد با حضور در جمع اعضاء شوراي هيئات مذهبي اين شهرستان؛ با اشاره به نقش موثر ادارات و نهادهاي فرهنگي فعاليتهاي فرهنگي، فعاليتهاي اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد را خوب و مثبت ارزيابي کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي هرمزگان، ارجمند منش در جمع مسئولين هيئت هاي مذهبي اين شهرستان گفت: وظيفه هيئت هاي مذهبي حفظ شعائر اسلامي در مناسبتهاي مذهبي است .

وي افزود: اگر تلاش هيئت هاي مذهبي در زمان انقلاب و بعد از انقلاب نبود درخت اسلام هيچ وقت بارور نمي شد.

وي تصريح کرد: هيئت هاي مذهبي قدرت والائي درجامعه اسلامي دارند و اين قدرت را نبايد با خرافات از بين برد چرا كه دشمنان در تلاشند تا خرافات را وارد هيئات مذهبي كنند تا اين قدرتي كه امروزه و تاكنون بر هيئتي ها حاكم گشته از بين ببرند يا كم رنگ كنند.

فرماندار حاجي آباد تصريح نمود:اين قشر عظيم فرهنگي امروزه توانسته دشمن را ناميد و مايوس از حركت وحشيانه كند و آن چيزي كه بايد كليه هيئتي ها برآن تسلط داشته باشند مبارزه با خرافه گرائي و خداي ناكرده رواج خرافات است كه بحمدلله تا كنون اداره تبليغات اسلامي با طرح ساماندهي شئونات فرهنگي در مناسبتهاي مذهبي توانسته با بسياري از مسائل خرافي برخورد كندودر اين راستا گامهاي موثري برداشته شده است.

وي در پايان سخنانش از فعاليتهاي فرهنگي-مذهبي ، ابتكارات و نوآوري هاو مديريت خالصانه حجه الاسلام نصيري سرپرست اداره تبليغات اسلامي و اهتمام ويژه وي به مناطق دورافتاده و محروم شهرستان تقديرو تشكر نمود و گفت:سازمان تبليغات اسلامي حاجي آباد بزرگترين مركز عرضه كننده فرهنگ اصيل اسلامي و تبليغ فرهنگ ناب محمدي(ص)است .

دوشنبه 22 تير 1388 - 14:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری