چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 4:3
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

سومين دوره انتخابات شوراي هيأتهاي مذهبي دليجان برگزار شد

سومين دوره انتخابات شوراي هيأتهاي مذهبي شهرستان دليجان با حضور مسؤلان و نمايندگان هيأتهاي مذهبي دليجان، نراق و روستاهاي تابعه در محل مجتمع دارالقرآن معراج اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي: حجت الاسلام نبي الله علي اکبر تبار رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دليجان پيش از برگزاري انتخابات در گردهمايي مسؤلان هيئات مذهبي که در محل سالن اجتماعات دار القرآن برگزار شدودر جمع مسؤولان هيئات مذهبي ضمن ابراز تشكر از حضور آنها، به تشريح وظايف و اهداف تشكيل شوراي هيأتهاي مذهبي پرداخت و از آنان درخواست نمود در 4 سال آينده نيز به همكاري هر چه بيشتر با اين شورا كه عصاره هيأتهاي مذهبي شهرستان است بپردازند.

محمود منصوري رئيس شوراي هيئات مذهبي (دور دوم) در ادامه اين مراسم گزارشي از عملكرد شوراي هيأتهاي مذهبي در دور دوم ارائه کرد و برخي از اقدامات و مصوبات اين شورا در تشويق هيأتهاي فعال و پيش گيري از انحرافات و آسيب هاي عزاداري را برشمرد.

در بخش انتهايي جلسه برخي از كانديداهاي انتخابات شوراي جديد به بيان نظرات و برنامه هاي خود پرداختند و سپس مرحله اخذ آراء برگزار شد و در انتها، آراء اخذ شده در حضور جمعي از مسؤولان هيأتهاي مذهبي شهرستان شمارش گرديد.

بر اساس اين شمارش آراء به ترتيب آقايان محمود منصوري ، محمد علي رحيمي ، حسينعلي محمدي مزوشي، قاسمعلي صفري و خانم فاطمه پور صادقي به عنوان اعضاي اصلي و آقايان محمد علي كريمي و ابراهيم معيني به عنوان اعضاي علي البدل سومين دوره شوراي هيأتهاي مذهبي شهرستان دليجان انتخاب شدند.

يكشنبه 21 تير 1388 - 10:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری