دوشنبه 28 بهمن 1398 - 22:36
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

معاون امور فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان:

اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهي از منکر نيازمند عزم ملي است

معاون امور فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان در جلسه ستاد احياي امر به معروف و نهي از منکر گفت: اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهي از منکر نيازمند عزم ملي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان؛ حجت الاسلام انصاري راد در اين جلسه که در سالن کنفرانس اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان تشکيل شد، افزود: با وجود اين که هسته هاي امر به معروف و نهي از منکر در درون اکثر ادارات ايجاد شده است ولي ما همچنان شاهد عمل کرد چشمگيري در اين زمينه نبوده ايم و در اين زمينه دستگاه هاي فرهنگي بايد از قالب شعاري بودن بيرون بيايند و کارها را به عرصه عملياتي و اجرايي برسانند.

انصاري راد تصريح کرد: امر به معروف و نهي از منکر در جامعه به خوبي نهادينه نشده است چون در اکثر ادارات و نهاد ها کار عملياتي و اجرايي در زمينه امر به معروف و نهي از منکر انجام نشده و اين مسئله نيازمند اين است ما بايد اصلاح را از خود شروع کنيم.

وي با اشاره به اين که در جهان آخرت از همه ما اين سؤال رامي پرسند که نسبت به امر به معروف و نهي از منکر چه کرده ايد عنوان کرد: براي برخورد با منکرات تذکر لساني از جمله کار هاي مهم در اين زمينه مي باشد که متأسفانه سالهاست با وجود ديدن کارهاي نادرست برخي افراد اين تذکرات داده نشده است و همين امر باعث تغير نکردن جامعه است .

معاون امور فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي در اين نشست از زياد شدن بدحجابي در بين جوانان ابراز ناراحتي کرد و گفت: بايد با کمک گرفتن از نهاد ها و سازمان ها جلوي بدحجابي در جامعه، مخصوصاً در ميان جوانان را گرفت که سازمان تبليغات اسلامي مي تواند نقش اساسي و مهمي را در اين عرصه ايفا کند.

يكشنبه 10 خرداد 1388 - 15:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری