چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 19:53
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور معاون فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي

جلسه هماهنگي اعزام زائران مرقد مطهر امام (ره) اردبيل برگزار شد

فرماندار اردبيل گفت: تفکر و انديشه هاي حکيمانه معمار انقلاب اسلامي براي هميشه چراغ راه مردم و کتاب راهنمايي مسوولان است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل ،يوسف اکبري در جلسه هماهنگي اعزام زائران مرقد مطهر امام (ره) افزود: با همت همگان اين چراغ در کيان و مرز و بوم ايران زمين هميشه بايد روشن بماند.

وي گفتمان بنيانگذار جمهوري اسلامي را عدالتخواهي ، خدمت رساني و مهرورزي ذکر کرد و گفت: استکبار ستيزي و مقابله با ظلم از ديگر آرمان و اهداف رهبر فقيه انقلاب اسلامي است.

وي بازگشت به گفتمان و انديشه هاي والاي حضرت امام (ره )‌ را مايه گشايش در مشکلات و حرکت روان به موفقيت و اهداف عاليه نظام دانست.

وي افزود: مردم بايد با ياد و آرمان ايشان مانوس و مالوف باشند و انديشه هاي امام را چراغ راه خود قرار دهند.

وي در زمينه اعزام کاروان هاي زيارتي به مرقد مطهر امام گفت: امسال سه هزار نفر زاير از شهرستان اردبيل به مرقد مطهر حضرت امام (ره )‌ اعزام خواهد شد .

وي از برگزاري يادواره شهداي طلاب و روحاني در اردبيل خبرداد و افزود: اين همايش در چهارم تيرماه در اردبيل برگزار خواهد شد.

سرهنگ اسفنديار هوشيار فرمانده سپاه ناحيه اردبيل نيز در اين جلسه از راه اندازي کاروان زيارتي مرقد مطهر حضرت امام (ره )‌ ، اجراي جشنواره ميلاد کوثر و يادواره شهداي طلاب و روحاني در اردبيل خبر داد.

وي از همه مسوولان دستگاههاي دولتي و مردم خواست در حسن اجراي اين برنامه ها همکاري و تعامل شايسته اي با سپاه ناحيه داشته باشند.

يكشنبه 10 خرداد 1388 - 10:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری