سه‌شنبه 29 بهمن 1398 - 4:33
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد:

حفظ آبروي يك مومن در انتخابات از همه چيز واجب تر است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد در جلسه که در شوراي اداري اين شهرستان تشكيل شد گفت: حفظ آبروي يك مومن در انتخابات از همه چيز واجب تر است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي هرمزگان؛ حجت الاسلام نصيري در اين نشست که با موضوع انتخابات و الگوي بهينه مصرف در سالن اجتماعات فرمانداري شهرستان حاجي آباد تشکيل شد به موضوع حساس و اساسي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري پرداخت و خاطر نشان كردند: حفظ آبروي يك مومن از همه چيز واجب تر است همه نامزدهاي انتخاباتي افراد ي زحمت كش ،مخلص و ديندار هستند و بايد به ستادهاي تبليغاتي ابلاغ شود كه از تخريب نماينده هاي ديگر خود داري کنند چرا که حفظ آبروي يك مومن در انتخابات از همه چيز واجب تر است.

وي در ادامه اين جلسه به موضوع الگوي بهينه مصرف پرداخت و افزود: تغيير الگوي مصرف بدون توجه به الگوي توليد و توزيع و در دست نداشتن مدل ايجاد تغيير، امكان ندارد.

وي اذعان نمود: در نظام هاي مادي امروزكه انسان تبعيت از ماده را براي خود اختيار نموده، طبيعي است كه انسان ها به تدريج بصورت اشياء قابل تصرف مورد مبادله قرار گيرند و مانند دانشمنداني كه علم آنها در نظام استكباري مورد ارزيابي كمي و مادي قرار گرفته و به همان صورت مصرف مي كنند.

نصيري در اين جلسه از مسئولين خواست نسبت به اين موضوع مهم توجه كنند و سعي بر نهادينه كردن آن در جامعه داشته باشند و نبايد فقط به صورت يك شعار تلقي شود.

يكشنبه 10 خرداد 1388 - 9:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری