يكشنبه 17 فروردين 1399 - 21:24
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد کارشناس قرآني ادارۀ تبليغات اسلامي بندرلنگه از کلاس هاي قرآني بندرکنگ

کارشناس قرآني ادارۀ تبليغات اسلامي شهرستان بندرلنگه از کلاس هاي آموزش قرآن کريم بندرکنگ ديدن کرد.

به گزارش روابط عمومي ادارۀ کل تبليغات اسلامي استان هرمزگان ؛ موسوي کارشناس قرآني ادارۀ تبليغات اسلامي شهرستان بندرلنگه از کلاسهاي آموزشي قرآن که شامل سه دوره براي خواهران و دودوره براي برادران در شهر بندرکنگ مي باشد بازديد کرد.

در اين بازديد موسوي ضمن مثبت ارزيابي کردن برنامه هاي آموزش قرآن کريم در سطح شهرستان ابراز اميدواري کرد و افزود: در آيندۀ نه چندان دور شاهد پويائي و رشد و بالندگي هر چه بيشتر جوانان و نوجوانان علاقه مند به قرآن و برنامه هاي قرآني باشند.

وي همچنين در اين بازديد ضمن ابراز خرسندي و رضايتمندي از برگزاري با کيفيت کلاسهاي آموزش قرآن افزودند که جهت برگزاري هر چه بهتر اين دوره ها و کلاسها قرآن آموزان محترم تعامل و همکاري بيشتري را با مربيان و کانون قرآن ادارۀ تبليغات اسلامي شهرستان بندرلنگه داشته باشند تا از اين طريق بتوانيم هر چه بهتر از اين کلاسها و دوره هاي آموزشي کلام ا... مجيد بهرۀ لازم و وافي و بهره هاي معنوي را ببريم.

وي همچنين در ادامه از چگونگي برگزاري کلاسها و نحوۀ آموزش اين مربيان اطلاع و آگاهي لازم را کسب کرد و از قرآن آموزان نيز جهت شرکت در اين کلاسها و همکاري خود با اين مربيان در سطح شهر آبدان تقدير و تشکر بعمل آمد.

دوشنبه 28 ارديبهشت 1388 - 9:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری