يكشنبه 15 تير 1399 - 20:7
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري سومين جشنواره دختران آفتاب با حمايت سازمان تبليغات اسلامي

جلسه هماهنگي سومين جشنواره دختران آفتاب با حضور حجت‌الاسلام سيد جواد موسوي هوايي معاون پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي و جمعي از مسؤولان اين جشنواره به‌عنوان حاميان برگزاري آن، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين جلسه معاون پژوهشي و آموزشي سازمان با تاكيد بر اين كه استقلال هسته مركزي جشنواره دختران آفتاب بايد حفظ شود، گفت: براي تدوين سياست‌ها و تبيين استراتژي حركت اين جشنواره، بايد از اساتيد بزرگ حوزه و دانشگاه بهره گرفت.

موسوي هوايي همچنين به مسؤولان برگزاري اين جشنواره پيشنهاد كرد برنامه‌هاي خود را در دو حوزه علمي و عملي يعني نظريه‌ها و راهكارها تنظيم كنند.

مهدي بياتي دبير سومين جشنواره دختران آفتاب نيز در اين جلسه با ارائه گزارشي از جشنواره‌هاي اول و دوم از تعامل و همكاري معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان در برگزاري جشنواره دوم تشكر و قدرداني كرد.

مسؤول كميته برنامه‌ريزي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان در مورد اين جشنواره گفت: در اين جشنواره موضوع حجاب به شكل تخصصي در محيط دانشگاهي و از ديدگاه‌هاي اسلامي، ملي، فرهنگي و علمي مورد بررسي انديشمندان و صاحب نظران قرار مي‌گيرد.

حيدر ارشدي ترويج و گسترش فرهنگ حجاب اسلامي بين دانشجويان و ارائه باز تعريف درستي از اين مقوله در دانشگاه‌هاي سراسر كشور را مهم‌ترين هدف برگزاري اين جشنواره ارزيابي كرد و افزود: معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي از برگزاري اين جشنواره حمايت خواهد كرد.

يكشنبه 27 ارديبهشت 1388 - 11:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری