جمعه 15 فروردين 1399 - 13:18
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

آغاز دوره جديد كلاس‌هاي نهضت قرآن‌آموزي با حضور 4 هزار نفر در استان سمنان

مسوول دارالقرآن اداره كل تبليغات اسلامي استان سمنان از برگزاري دوره جديد كلاس‌هاي طرح نهضت قرآن‌آموزي در استان سمنان در قالب 120 كلاس‌ آموزشي با حضور نزديك به چهار هزار نفر خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات استان سمنان : رضا سبزواري در گفت‌وگو با روابط عمومي با بيان اين خبر ، اظهار كرد : كلاس‌هاي نهضت قرآن‌آموزي در اين استان به صورت سه ماه به سه ماه برنامه‌ريزي مي‌شود و در اين دوره سه‌ هزار و ششصد نفر قرآن‌آموز ثبت‌نام كرده‌اند.

وي در ادامه افزود : اين كلاس‌ها به منظور ترويج فرهنگ قرآن‌آموزي در رشته‌هاي روخواني سطح يك و دو، روان‌خواني سطح دو و مفاهيم سطح يك برگزار مي‌شود .

وي تصريح كرد : 120 كلاس در اين دوره تشكيل شده است كه در حال برگزاري و يا در حال آغاز است و با استقبال زياد قرآن‌آموزان مواجه شده است و در اين كلاس‌ها از مربيان تربيت شده دوره‌هاي تربيت معلم قرآن براي تدريس بهره خواهيم گرفت.

سبزواري به تشكيل چهار دوره تربيت معلم قرآن كريم ويژه بانوان در شهرستان‌هاي استان سمنان اشاره كرد و افزود: سه دوره تربيت معلم روخواني و روان‌خواني قرآن كريم و يك دوره مفاهيم قرآن ويژه بانوان در حال برگزاري است.

مسئول دارالقرآن اداره تبليغات اسلامي استان سمنان، با اشاره به برگزاري آزمون‌هاي پاياني اين دوره‌ها در نيمه اول سال جاري، عنوان كرد: افراد پذيرفته شده در اين دوره به عنوان مربيان قرآن دوره‌هاي نهضت قرآن‌آموزي فعاليت خواهند كرد.

چهارشنبه 23 ارديبهشت 1388 - 9:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری