يكشنبه 17 فروردين 1399 - 21:29
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان قشم

انتخابات يک آزمايش براي ملت است

حجت الاسلام غلامي سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان قشم در ديدار با جمعي از ناظران دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: انتخابات يک آزمايش براي ملت است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان هرمزگان:حجه الاسلام غلامي سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان قشم در ديدار با جمعي از ناظران دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: انتخابات يک آزمايش براي ملت است .

حجت الاسلام غلامي گفت: يکي از آزاد ترين انتخابات در دنيا متعلق به ايران است بنابر اين ما بايد با حضوري پر شور در انتخابات حاضر شويم .

وي افزود: بعضي از کشور هاي غربي بر اين باورند که که در ايران انتخابات سالم برگزار نمي شود اين درحالي است که در آن کشورها زنان حق انتخاب و حضور در انتخابات را ندارند.

حجت الاسلام غلامي به يکي از نگراني هاي دشمن اشاره کرد و تصريح کرد: دشمن از اينکه در کشور ما انتخابات پرشور برگزار مي شود و به اهدافش نمي رسد نگران است و براي کمرنگ جلوه دادن نقش انتخابات در کشور دست به هر کاري مي زند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان براي ياد آوري به طرفداران کانديداي رياست جمهوري گفت: طرفداران کانديداي رياست جمهوري نبايد براي جمع آوري آراء مردم اقدامات دولت را زير سئوال ببرند .

وي در آخر در جمع کانديداي رياست جمهوري گفت:امروز شما امين مردم هستيد پس اين امانت را حفظ کنيد و بايد به عنوان ناظر بر انتخابات تمام تلاشتان براي برگزاري انتخاباتي سالم باشد.

يكشنبه 20 ارديبهشت 1388 - 22:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری