سه‌شنبه 14 مرداد 1399 - 15:56
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد نماينده مردم کهگيلويه وبهمئي از حوزه هنري استان

حجه الاسلام بزرگواري نماينده مردم شهرستانهاي کهگيلويه وبهمئي در مجلس شوراي اسلامي از حوزه هنري کهگيلويه وبويراحمد بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد: وي در اين بازديد که به دعوت از مدير حوزه هنري صورت گرفته بود گفت:زيبايي از چهره هاي حقيقت هستي است که درقالب هنر متجلي مي شودو هنري حقيقي و زيبا است که در خدمت جامعه و هنر ديني ما باشد

بزرگواري افزود:هنرمندان بايد بيش از پيش به معرفي استان و ظرفيت هاي طبيعي و اجتماعي آن بپردازند و علماء،اسطوره ها وقهرماناني که در تاريخ گذشته ما منشاء اثرات و برکات بودندرا به تصوير بکشند و الگو سازي نمايند و لازم است با کار هنري و فرهنگسازي،فرهنگ هاي غلط را از جامعه حذف کنند و فرهنگ هاي مثبت از جمله ميهمان نوازي ،ايثار و شهادت و دينداري را بسط دهند.

نماينده مردم کهگيلويه وبهمئي خواستار توجه بيشتر مسئولين به حوزه هنري شد و گفت: متأسفانه امروز برخي ابتذال را هنر مي دانند که اين با روح پاک هنر منافات و تناقص دارد.

در ادامه پارسيان نژاد رئيس حوزه هنري نيز با ارائه گزارشي از فعاليت هاي اين نهاد فرهنگي گفت: حوزه هنري در سال گذشته با تلاش هنرمندان توانست هنر استان به کشور معرفي نمايد.

وي توليد دهها فيلم کوتاه،نمايش،نمايشنامه،عکس، فيلمنامه، آثار تجسمي وکتاب را از جمله توليدات حوزه هنري در سال گذشته ذکر کرد.

رئيس حوزه هنري تصريح کرد:يکي از اهداف و سياستهاي حوزه هنري پرداختن به هنر مفاخر ديني است و در اين مسير لازم است تعاملي مثبت بين هنرمندان و روحانيون ايجاد شود زيرا اين تعامل مي تواند کمک بيشتري به حل معضلات استان و مقابله با تهاجم فرهنگي نمايد.

چهارشنبه 16 ارديبهشت 1388 - 11:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری