پنجشنبه 26 تير 1399 - 20:32
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت‌الاسلام تکيه‌اي:

مرحوم حاج آقاي ايراني عالمي عامل و شخصيتي جامع بود

حجت‌الاسلام تکيه اي ، مسئول ستاد بازسازي عتبات عاليات استان قم در مراسم تجليل از مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمين حاج آقاي ايراني ومعارفه مديرکل تبليغات اسلامي استان قم گفت: مرحوم ايراني عالمي عامل و شخصيتي جامع بود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي  قم، حجت‌الاسلام سيد علي رضا تکيه اي ، مسئول ستاد بازسازي عتبات عاليات استان قم طي سخناني در مراسم معارفه مدير کل جديد تبليغات اسلامي استان قم با بيان اينکه ما امروز در مراسم ياد بود شخصيتي هستيم که به معناي واقعي عالم عامل و شخصيتي جامع الشرايط بود گفت: چه در پيام مقام معظم رهبري و چه در بيانات مراجع عظام تبليغ در خصوص شخصيت مرحوم آقاي ايراني متوجه وارستگي، تواضع و علم و عمل صادقانه ايشان مي شويم .

وي افزود : بنده به جرات مي توانم بگويم که در طول عمرم کمتر کسي را ديدم که همچون ايشان در اخلاق و رفتار و علم و عمل چنين واجد فضايل نيکو باشد ايشان چه در قبل از انقلاب در سنگر مبارزه با طاغوت و چه پس از پيروزي انقلاب در سنگر وعظ و خطابه و جهاد نمايندگي مردم هم مقرب خدا بود و هم مقرب مورد اطمينان مردم و من اگر بخواهم از خاطرات ايشان سخن بگويم مثنوي هفتاد من مي شود .

وي افزود : بنده فقدان ايشان را به همه خدمتگزاران نظام اسلامي ، خانواده و دوستان ايشان و به خصوص رهبر معظم انقلاب اسلامي تسليت مي گويم و اميدوارم که راه ايشان با انتخاب هوشمندانه جاج آقاي اسکندري تداوم پيدا کند و در آينده کمتر شاهد خلاء نبود ايشان باشيم.

وي در ادامه صحبت هاي خود با تاکيد بر اينکه امروز چشم دنيا به ايران و قم است ابراز داشت : متاسفانه طرح جامع فرهنگي کشور همچنان در پيچ و خم اقدام است و ما اميدوارم که با ايجاد وحدت رويه در عرصه تبليغ و طرح برنامه هاي فرهنگي ، به دغدغه هاي فرهنگي دلسوزان انقلاب و نظام خصوصا مقام معظم رهبري پاسخ دهيم. اين انتظار وجود دارد که سازمان تبليغات بتواند قله هاي ارزشمند تبليغ دين را فتح کند.

سه‌شنبه 8 ارديبهشت 1388 - 10:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری