يكشنبه 17 فروردين 1399 - 20:59
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد:

با عمل به اصلاح الگوي مصرف وضعيت اقتصادي كشور اصلاح خواهد شد

دومين همايش «اصلاح الگوي مصرف» در شهرستان حاجي آباد تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي هرمزگان؛اين مراسم با حضور سرپرست اداره تبليغات اسلامي و جمعي از مسئولين ادارات و نهادهاي شهرستان و مردم حاجي آباد در سالن اجتماعات اداره تبليغات اسلامي برگزار شد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي در اين شهرستان با بيان اينكه با اصلاح الگوي مصرف وضعيت اقتصادي كشور اصلاح شده و جامعه به سمت پيشرفت روز‌افزون حركت مي‌كند، تصريح كرد: در اصلاح الگوي مصرف بايد سه شاخص نظام توليد، توزيع و مصرف را لحاظ كرده و با فرهنگ‌سازي اين ضرورت را در بين مردم نهادينه كرد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان حاجي آباد ادامه داد: براي اصلاح روند كنوني مصرف در جامعه بايد برنامه‌ريزي‌هاي مدوني صورت گيرد و با اتخاذ راهكارهايي مناسب راه را براي تحقق اين مهم هموارتر ساخت.

نصيري با تاكيد بر اينكه اصلاح الگوي مصرف بايد از زندگي خصوصي افراد شروع شود، اظهار داشت: هر فرد بايد خود را ملزم به استفاده درست از منابع و سرمايه‌هاي ملي كند، به عبارت ديگر مردم نبايد از دولت به عنوان يك قوه حاكم توقع داشته باشند كه به آنان بگويد چگونه مصرف بهينه در زندگي‌شان داشته باشند، بنابراين تك‌تك افراد جامعه بايد براي رسيدن به پيشرفت و نقطه تكامل تلاش كنند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان حاجي آباد در ادامه از برنامه‌ريزي به‌منظور برگزاري سلسله همايش‌هاي اصلاح الگوي مصرف در اين شهرستان خبر داد و تصريح كرد: در اين همايش‌ها به ضرورت اصلاح الگوي مصرف و نتايج حاصل از آن پرداخته خواهد شد.

وي از برگزاري گفتمان‌هاي ديني با موضوع اصلاح الگوي مصرف در اين شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در سال جاري بيش از 200گفتمان ديني با محوريت اصلاح الگوي مصرف در بين جوانان و نوجوانان اين شهرستان برگزار مي‌شود.

شنبه 5 ارديبهشت 1388 - 13:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری