شنبه 14 تير 1399 - 7:22
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه شوراي هيئات مذهبي دورود

شوراي هيئات مذهبي شهرستان دورود به منظور برگزاري هر چه بهتر انتخابات اين شوراء وارائه بيلان کاري خود درسه سال گذشته تشکيل جلسه داد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان لرستان ، شوراي هيئات مذهبي شهرستان دورود در آستانه انتخابا ت اين شورا ء وارائه بيلان کاري خود درسه سال گذشته در محل اداره تبليغات تشکيل جلسه داد .

در اين جلسه ابتدا حجت الاسلام تقويان رئيس اداره تبليغات دورود ضمن قدر داني از تلاش اعضاي شورا در اين سه سال گفت : شوراي هيئات مي تواند در صورت خود باوري و عشق و علاقه به خدمت به خادمين امام حسين (ع) نقش مهم و ارزنده اي در کمک و مساعدت به هيئات مذهبي ايجاد کند .

حجت الاسلام تقوي افزود : هيئات يک تشکل مهم و قابل توجه اي هستند و با برنامه ريزي مي توانند در طول سال موجب فعاليتهاي خوبي در گسترش فرهنگ پوياي اسلامي داشته باشند .

در ادامه رئيس شوراي هيئات مذهبي گزارش سه ساله اين شورا را در زمينه هاي فرهنگي و مالي بيان نمود و از شناساندن شورا به نهادهاي ديگر و دعوت از آن جهت شرکت در جلسات فرهنگي بعنوان دستاورد مهم اين شورا در اين سه سال ياد کرد .

گفتني است در ادامه هر يک از اعضاي شورا عملکرد حوزه کاري خود را بيان نمود ه و در خصوص انتخابات و چگونگي تبليغ و دعوت از سرپرستان هيئات مذهبي مطالبي را متذکر شدند .

شنبه 5 ارديبهشت 1388 - 8:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری