شنبه 5 مهر 1399 - 9:21
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد:

وظيفه روحانيون و مردم شناسايي عاملين خرافات در جامعه است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد در جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگي گفت :وظيفه روحانيون و مردم شناسايي عاملين خرافات در جامعه است .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي هرمزگان؛اين مراسم با حضورمسئولين و هيئات مذهبي و اعضاي ستاد در دفتر اداره تبليغات اسلامي شهرستان حاجي آبا د برگزار شد.

حجه الاسلام نصيري سرپرست اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد در اين جلسه ضمن بررسي مصوبات جلسات قبل گفت:عملكرد خوب و رضايت بخش ستاد ساماندهي شئون فرهنگي در شهرستان مي تواندبسياري از آسيب ها وبلاياي فرهنگي را زدوده يا كاهش دهد و به فرهنگ متعالي شهر كمك كند.

وي در اين جلسه اهتمام به توسعه انديشه ها و نظرات امام راحل و مقام معظم رهبري و متفكران بزرگ از جمله شهيد مطهري درباره آيين هاي عزاداري را بسيار مهم دانستند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد آسيب شناسي فرهنگي را در شهرستان امري ضروري قلمداد كرد و گفت:آسيب شناسي و آسيب زدائي يك منطقه از مهمترين مصوبات مي باشد كه اعضاي ستاد ضمن حضور مستمر در جلسات نسبت به بررسي موضوع مطروحه در جهت خدمت به فرهنگ ديني-شيعي مي بايست تلاش مضاعف نمايند.

نصيري همچنين شناسائي عاملين خرافات را مهم دانستند و افزودند:وظيفه روحانيون و مردم شناسائي عاملين خرافات در جامعه است و اگر اين دسته هاي انحرافي شناسائي و ارشاد شوند بسياري از مشكلات فرهنگي حل خواهد شد.

در ادامه هريك از اعضاء به ارائه گزارشي در خصوص مصوبات جلسه قبل پرداختند .

شايان ذكر است مصوباتي نيز در اين جلسه به تصويب اعضاء رسيد.

شنبه 29 فروردين 1388 - 12:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری