پنجشنبه 26 تير 1399 - 20:38
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري نشست مشترک کانون مداحان و شوراي هيئات مذهبي ساري

اولين نشست مشترک کانون مداحان و شوراي هيئات مذهبي ساري در سال جديد ، صبح روز چهارشنبه 19 فروردين ماه 88 در اداره تبليغات اسلامي ساري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، در اين جلسه مشترک که کليه اعضاي کانون مداحان و شوراي هيئات مذهبي ساري حضور داشتند، حجت الاسلام حسيني مطلق رييس اداره تبليغات اسلامي ساري در سخناني ضمن تبريک سال جديد و قدر داني از زحمات و خدمات اعضاي کانون و شوراي هيئات مذهبي اين شهر اظهار داشت: در سالي قرار داريم که از سوي رهبر فرزانه انقلاب به نام اصلاح الگوي مصرف نامگذاري شده است پس عزيزان کانون مداحان و شوراي هيئات مذهبي با نصب العين قرار دادند.

حسيني مطلق گفت: پيام نوروزي مقام معظم رهبري ، طرحها و برنامه هاي متناسب با اين سال را ارائه و ديگران را نسبت به مقوله صرفه جويي و دوري از اسراف و تبذير آگاهي دهند.

در ادامه اين جلسه حجت الاسلام زارع کارشناس تشکلهاي ديني ساري در سخناني خطاب به اعضاي کانون مداحان و شوراي

هيئات مذهبي گفت : اين دو مجموعه بايد نسبت به ارائه طرح و برنامه در سال جديد اقدام کنند و تا فرصت کار است نسبت به تکميل طرحهاي نيمه تمام اقدام نمايند که در تير ماه انتخابات کانون مداحان و شوراي هيئات مذهبي در سطح کشور آغاز خواهد شد و اين شهرستان نيز آمادگي برگزاري انتخابات را خواهد داشت.

در خاتمه علي گل عمويي مسئول کانون مداحان و شاعران مذهبي ساري و حقشناس مسئول شوراي هيئات مذهبي اين شهر به بيان نظرات پرداختند.

شنبه 22 فروردين 1388 - 10:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری