سه‌شنبه 13 خرداد 1399 - 2:26
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

معاون فرهنگي ، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان :

اتاق فکر اصلاح الگوي مصرف در اداره کل تبليغات اسلامي زنجان تشکيل شده است

معاون فرهنگي ، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان در نشست استاندار زنجان که در محل مجتمع فرهنگي تبليغي ولايت زنجان برگزار شد از تشکيل اتاق فکر اصلاح الگوي مصرف در اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان ، يوسف اماملو گفت : با توجه به نامگذاري شعار سال از سوي مقام معظم رهبري و با توجه به رسالت اين اداره کل در خصوص فرهنگ سازي در زمينه هاي اجتماعي و ديني اين اداره کل وظيفه خود مي داند در جهت تحقق اين امر تلاش مضاعف نمايد و در اين خصوص اتاق فکري هر 15 روز يک بار با حضور اساتيد دانشگاه و متخصصين امر تشکيل مي گردد . معاون فرهنگي ، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان ادامه داد : امسال عمده برنامه هاي معاونت فرهنگي ، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان بر توليد محصولات فرهنگي متمرکز يافته و اين معاونت براي کودکان ، نوجوانان ، عموم مردم و به ويژه بانوان و اصناف برنامه خواهد داشت .

وي در ادامه از اعزام قصه گو به مهدهاي کودک خبر داد و افزود : در بحث جوانان نيز به مدارس مشاوره داده مي شود . وي با بيان اينکه براي سه ماهه اول سال مبلغ 20 ميليون تومان براي گفتمان هاي آموزش و پرورش اختصاص يافته شده اظهار داشت : روحانيون اقشار تأثير گذاري هستند که بايد آموزشهاي لازم در اختيار اين قشر قرار داده شود . اماملو تأکيد کرد : در پايان سال گذشته مديريت فرهنگي ده مسجد محوري به روحانيون سپرده شده و انتظار داريم اين مساجد بتوانند با حمايتهايي که صورت مي گيرد در توسعه برنامه هاي فرهنگي گامهاي مثمرثمري بردارند .

وي در ادامه به برپايي نمايشگاه بزرگ فرهنگ عاشورايي در محل نمايشگاههاي بين المللي کاسپين زنجان پرداخت و افزود : اين نمايشگاه توانست تأثيرات بسيار مفيدي در بازديدکنندگان بر جاي بگذارد . معاون فرهنگي ، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان از توليد نرم افزار يادگيري و اعتقادات شيعي در معاونت فرهنگي ، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان خبر داد و افزود : در بحث هيئت مجازي جهان اسلام نيز زير ساخت و مکان اين هيئت در نظر گرفته شده و بايد در پايتخت شور حسيني بتوانيم حرفي براي گفتن در اين زمينه در جهان داشته باشيم . اماملو خاطر نشان کرد : در وب سايتهاي ديني ما مطالب عرضه شده نسبت به هجمه دشمن کم است و در هيئت مجازي جهان اسلام تلاش مي شود با عضوگيري افراد نسبت به توليد مطالب ديني و مذهبي اقدام شود و اگر کسي نتواند به اين هيئت ماهيانه مطلب ارسال کند از هيئت مجازي خارج مي گردد . وي در ادامه از توزيع نرم افزار زندگي كه توسط اداره كل تبليغات اسلامي زنجان تهيه شده در دفاتر رسمي ثبت ازدواج خبر داد و گفت : در دانشگاههاي استان از ماه آينده فيلم هاي ضد اسلامي وايراني با حضور اساتيد برجسته وازمنظرمورد علاقه دانشجويان موضوعات روزوفيلم هاي هاليوودي موردنقدقرارداده خواهدشد. معاون فرهنگي ، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان در خاتمه از بهره گيري از حضور روانشناسان و جامعه شناسان در برنامه هاي ايام ماه مبارک رمضان و شعبان درمساجد خبر داد .

چهارشنبه 19 فروردين 1388 - 10:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری