شنبه 5 مهر 1399 - 8:5
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي ميناب:

رابطه با غير اهل بيت، رابطه اي بي پايه و بنيان است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي ميناب در مراسم ولادت با سعادت امام حسن عسکري(ع) گفت: رابطه با غير خدا و اهل بيت، رابطه اي بي پايه و بنيان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان ؛به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن عسکري مراسم با شکوهي با هماهنگي دفتر امام جمعه ، هيئت رزمندگان و اداره تبليغات اسلامي ميناب در مسجد انقلاب محله پاکوه برگزار شد .

حجه الاسلام هاشمي سرپرست اداره تبليغات اسلامي ميناب ضمن بيان خلاصه اي اززندگي امام حسن عسکري (ع) گفت : خداوند از باب قاعده لطف هيچ گاه زمين را خالي از حجت نگذاشته است و بعد از دوران انبياء امامان دوازده گانه را وارث آنان قرار داده است .

وي با بيان آياتي از قرآن گفت : در وجود انسان ميل ها و رغبت هايي وجود دارد که محصول انگيزه است و انگيزه هم محصول نياز است و پايدار ترين رابطه ها و انگيزه ها رابطه انسان با اهل بيت است و هرکس براي نيازش به سراغ غير اهل بيت برود اين رابطه همانند خانه عنکبوت است و بي پايه و اساس مي باشد .

وي در ادامه گفت : همان گونه که گياه براي رشد و کمال خود به زمين مستعد و آماده نيازمند است انسان هم براي رشد و کمال خود به ائمه معصومين و اهل بيت نياز دارد و زندگي بدون اهل بيت سرانجامش تاريکي است .

هاشمي با بيان حديثي از منابع اهل سنت گفت : اگر کسي محبت و پيروي اهل بيت در وجودش نباشد با سه هزار سال عبادت در کنار خانه خدا آن هم بين رکن و مقام با سر به جهنم مي رود .

يكشنبه 16 فروردين 1388 - 9:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری