دوشنبه 12 خرداد 1399 - 4:26
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار کارکنان اداره تبليغات اسلامي چالوس با امام جمعه اين شهر

صبح روز گذشته تمامي پرسنل اداره تبليغات اسلامي چالوس با امام جمعه اين شهر ديدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، حجه الاسلام راشدي نوري امام جمعه چالوس با حضور در جمع کارکنان اداره تبليغات اسلامي اين شهر ضمن آشنائي از روند فعاليتهاي فرهنگي و قرآني طول سال، رهنمودهائي پيرامون موقعيت و جايگاه فعاليتهاي فرهنگي و قرآني در جامعه را ايراد نمود و بر لزوم برنامه ريزي هاي جامع در راستاي اعتلاي فرهنگ ديني و قرآني تاکيد کرد.

راشدي نوري با اشاره به خدمات و دستاوردهاي بزرگي که سازمان تبليغات اسلامي ايران به عنوان يکي از نهادهائي که بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ايران تاسيس شد ، لزوم ايجاد آن را نشانه دقت نظر و آينده نگري امام راحل دانست .

وي در بيان لزوم زنده نگه داشتن فرهنگ اسلامي و قرآني با تمسک به سيره و سنت ائمه اطهار عليهم السلام به اين نکته توجه داد که همين سوگواريها و مراسم عزاي سيد و سالار شهيدان مي تواند بهترين وسيله براي رساندن پيام اسلام خواهي امامان معصوم باشد .

امام جمعه چالوس از وجود بيش از 300سايت ضد اسلامي خبر داد و افزود : در کنار اين تعداد سايت بايد به شبکه هاي مختلف ماهواره اي ، روزنامه و مجلات و کتب ضاله اي که در جهت گمراه نمودن اذهان و شبهه افکني در نسل جوان جامعه تلاش مي کنند ، اشاره نمود و در جهت مقابله با آنها برنامه داشت .

گفتني است: در آغاز اين نشست سيد محمد رضا مطهري رئيس اداره تبليغات اسلامي چالوس خلاصه اي از برنامه هاي فرهنگي ، مذهبي و قرآني اين دفتر ارائه نمود .

يكشنبه 29 دی 1387 - 11:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری