سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 13:54
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي ساري :

دومين همايش بزرگ عاشورائيان حسيني در ساري برگزار مي شود

رييس اداره تبليغات اسلامي ساري در گردهمايي روز جمعه 27ديماه 87 که با حضور مسولين هيئات مذهبي در امامزاده عباس ساري برگزار شد، گفت: در سالروز شهادت چهارمين امام همام حضرت امام سجاد (ع) ، دومين همايش بزرگ عاشورائيان حسيني در ساري با حضور کليه هيئات مذهبي در مصلاي ساري برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، در آستانه فرارسيدن شهادت امام سجاد (ع) دومين همايش بزرگ عاشورائيان حسيني با تجمع بيش از 5000نفر از هيئات مذهبي ساري در مصلاي امام خميني ساري برگزار مي شود .

حجت الاسلام حسيني مطلق رييس اداره تبليغات اسلامي ساري در گردهمايي روز جمعه در امامزاده عباس ساري خطاب به مسولين هيئات مذهبي گفت : امام سجاد (ع) نقش عظيمي در بيداري و تحول جامعه آنروز و امروز دارد، اگر نبود خطبه هاي آتشين و جانسوز حضرت زينب (س) و امام سجاد (ع) چه بسا وقايع کربلا طور ديگري به مردم معرفي مي شد و دستخوش تحريفات مي شد و در حال حاضر ايجاب مي کند به پاس خدمات ارزشمند آن امام همام به سر و سينه بزنيد و سالروز شهادت آن امام را نيز با شکوه برگزار کنيد.

در ادامه اين مراسم از تمامي هيئات مذهبي خواسته شد با حضور در مصلاي ساري در روز پنجشنبه 3بهمن 87 به عزاداري و سوگواري امام سجاد (ع) بپردازند و در خاتمه اطلاعيه مربوط به همايش عاشورائيان حسيني در اختيار حاضرين قرار گرفت.

شايان ذکر است: در اين مراسم حجت الاسلام اديب يزدي از تهران سخنراني خواهد کرد و مسئولين ارشد استاني حضور خواهند داشت.

يكشنبه 29 دی 1387 - 11:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری