دوشنبه 12 خرداد 1399 - 2:27
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي سوادكوه :

اقامه نماز و امر به معروف و نهي از منكر بزرگترين درس نهضت عاشورا است

رئيس اداره تبليغات اسلامي سوادكوه در جلسه ستاد اقامه نماز اين شهرستان كه صبح يکشنبه 15 ديماه در كميته امداد امام خميني (ره) سوادكوه برگزار شد ، تصريح كرد: اقامه نماز و امر به معروف و نهي از منكر بزرگترين درس نهضت عاشورا است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، حجت الاسلام ذاكري با اشاره به اهميت اقامه نماز در خودسازي و تهذيب نفس تأكيد كرد : نماز علاوه بر خودسازي و تربيت روحي و معنوي افراد ، جامعه را نيز به سمت اخلاق و رفتار حسنه سوق مي‌دهد ، نماز جلوه خضوع و فروتني انسان در برابر پروردگار متعال است .

رئيس اداره تبليغات اسلامي سوادكوه با اشاره به حضور گسترده جوانان و نوجوانان در مساجد و حسينيه‌ها در ايام محرم گفت: علما و هيئات مذهبي و نخبگان در اين محافل پر اهميت نماز و اقامه آن به صورت جماعت تبليغ نمايند .

وي افزود: امسال با هماهنگي‌هاي بعمل آمده نماز ظهر عاشورا با همكاري هيئات مذهبي به صورت جماعت و هماهنگ برگزار مي‌شود .

حجت الاسلام ذاكري با تقدير از تلاش مسئولين ادارات و نهادها در برپايي نماز جماعت در دستگاههاي اجرائي تصريح كرد: فرهنگ نماز را به صورت صحيح و با ايجاد انگيزه معنوي و تقويت ايمان ديني افراد ترويج كنيم .

در ادامه اين جلسه مقرر شد دستگاههاي اجرائي در رابطه با فرهنگ‌سازي نماز جماعت فعاليت‌هاي مستمري داشته باشند .

شايان ذكر است: در اين جلسه به پيشنهاد رئيس اداره تبليغات اسلامي سوادكوه نوار قرائت صحيح كامل نماز كه از سوي اداره كل تبليغات اسلامي استان مازندران ارسال شده است توسط ادارات مخابرات و دانشگاه آزاد اسلامي سوادكوه تكثير و به كليه ائمه جماعات و رابطان نماز دستگاه‌هاي اجرائي شهرستان اهداء شود .

دوشنبه 16 دی 1387 - 17:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری