دوشنبه 12 خرداد 1399 - 2:42
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

چهارمين جلسه مديران مراکز و خانه هاي قرآن روستايي در ساري برگزارشد

چهارمين جلسه مديران مراکز و خانه هاي قرآن روستايي ساري صبح روز سه شنبه 10 ديماه 87 با حضور بيش از 30نفر از مسئولين مراکز در اداره تبليغات اسلامي ساري برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران،حجت الاسلام حسيني مطلق رييس اداره تبليغات اسلامي ساري در سخناني ضمن تسليت ايام سوگواري و عزاداري سيد و سالار شهيدان و محکوم نمودن حادثه اخير غزه گفت : در حادثه اخير غزه دلهاي انسانهاي آگاه و آزاديخواه جريحه دار شد و با تاسي از مولا و مقتداي خود سيد و سالارشهيدان در راه آزادي و آزادمردي هزينه هاي سنگيني را پرداخت خواهند کرد که اين خود سند افتخار شيعه و مسلمان است.

وي در ادامه به مسئله اهميت امر بمعروف ونهي از منکر اشاره کرد و افزود :يکي از اهداف قيام امام حسين احياي امربمعروف و نهي ازمنکر بود که امربمعروف و نهي ازمنکر يعني سفارش به حق .

در ادامه اين مراسم حجت الاسلام زارع مسول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي ساري درسخناني ضمن تسليت ايام شهادت حضرت حسين بن علي (ع) گفت : امروز در دنياي شاهد کربلا و عاشوراي ديگري هستيم و رژيم اشغالگر قدس با حملات وحشيانه و ددمنشانه خود به قتل عام مردم بي دفاع پرداخته و در غزه حمام خون براه انداخته و وظيفه تمامي مسلمين است به فرياد عدالتخواهي مسلمين لبيک گويد.

سه‌شنبه 10 دی 1387 - 21:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری