يكشنبه 17 فروردين 1399 - 17:55
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

دشمن براي ناکارآمد جلوه دادن هيئات مذهبي، برنامه‌ريزي کرده است

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي گفت: دشمن براي ناکارآمد جلوه دادن فرهنگ ديني در هيئات مذهبي برنامه ريزي کرده است و تلاش دارد با نفوذ در اين بخش‌ها به اهداف شوم خود برسد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام کاظم لطفيان در ديدار با اعضاي شوراي هيئات مذهبي استان افزود: يکي از بخشهايي که دشمن درتلاش براي رخنه کردن در آن است، هيئت‌هاي مذهبي مي باشدکه مي خواهد با نفوذ خرافات اهداف خود را پياده وايجاد نفاق در باورها و اعتقادات مردم کند.

وي خواستار تلاش مسئولين هيئات مذهبي براي جلوگيري از ورود آسيب‌ها و خرافات و آسيب زدائي در هيئات مذهبي شد و تصريح کرد: امروز شاهد بروز و ظهور عرفان‌هاي خرافي و انحرافي در برخي از مناطق استان هستيم که بايد تلاش جدي براي جلوگيري از ورود آنها و آسيب زدائي نمائيم.

حجت الاسلام لطفيان به تبيين جايگاه تشکل‌هاي ديني در کشور پرداخت و اظهار داشت: مردمي بودن تشکل‌هاي ديني و گسترش حجم فعاليت آنها دو عامل مهم اهميت تشکلهاي ديني مي باشد.

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي با اشاره به تأثير گذاري فراوان تشکل‌هاي ديني بر روح و روان آحاد جامعه خاطر نشان کرد: حفظ مردم از آسيب‌ها و خرافات، جلوگيري از حمله‌ها و هجمه هاي فرهنگي دشمنان و ايجاد روحيه استکبار ستيزي در بين مردم باعث شده تا دشمنان دين و نظام حضور خود را در بي محتواسازي اين تشکل‌ها سوق دهند.

وي در ادامه به تشريح برنامه‌ها و توجيه کارشناسان تشکل‌هاي ديني اين استان در رابطه با برنامه هاي سال جاري پرداخت و افزود: معارف اسلامي بهترين غذاي فکري در مقابل هجمه دشمنان است که بايد به سمت وسوي ترويج آن حرکت کنيم.

گفتني است: در پايان اين جلسه سبد اقلام مورد نياز کانون‌ها وانجمن‌هاي اسلامي به همره مجوز آن به مسئولين وکارشناسان تشکل‌هاي ديني استان تحويل گرديد.

چهارشنبه 13 شهريور 1387 - 13:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری