دوشنبه 12 خرداد 1399 - 12:51
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم اعياد شعبانيه در شهرستان پلدختر

به منظور گرامي داشت اعياد شعبانيه در شهرستان پلدختر مراسم هاي گوناگوني برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان لرستان به مناسبت ايام ولادت حضرت امام حسين (ع) و حضرت امام سجاد و ولادت با سعادت قمر بني هاشم (ع) توسط روحانيون شبكه تبليغ شهرستان پلدختر مراسم جشن و سرور برگزار شد.

حجت الاسلام موسوي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان پلدختر نيز در مراسم شب ولادت حضرت امام سجاد (ع) در مسجد حضرت رقيه (س) در مورد شخصيت حضرت امام سجاد (ع) مطالبي بيان كرد و با اشاره به سيره عملي آن حضرت در برخورد با مردم گفت: آن حضرت در برخورد با مردم با متانت و بزرگواري برخورد مي كرد و حتي نسبت به دشمنان اهل بيت نيز اينطور عمل مي كرد ند و اين رفتار آن حضرت طوري بود كه مخالفين را مطيع خودش مي كرد و نسبت به خاندان عصمت وطهارت علاقه مند مي شدند.

موسوي در ادامه از عموم مردم مخصوصاً جوانان خواست تا باسيره عملي ائمه بيش از پيش آشنا شوند و از آنها سرمشق بگيرند تا در سايه آن زندگي ارزشمندي داشته باشند .

شايان ذكر است در طلوع اين ايام ايستگاه صلواتي در سطح شهر پلدختر توسط خيمه‌گاه حضرت ابوالفضل (ع) وابسته به اداره تبليغات اسلامي پلدختر داير گرديد و به طور گسترده با پخش شربت شيريني از دوست داران اهل بيت پذيرايي نمودند.

شنبه 19 مرداد 1387 - 14:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری