پنجشنبه 3 مهر 1399 - 1:29
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي:

کج روي رفتاري و عدم صداقت در زندگي جامعه را تهديد مي کند

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي در مراسم جشن ميلاد با سعادت مولي الموحدين علي بن ابيطالب (ع) گفت: کج روي رفتاري و عدم صداقت در زندگي جامعه را تهديد مي کند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام کاظم لطفيان، ضمن اشاره به محبت بين اميرالمؤمنين (ع) و پيامبر اکرم (ص) گفت: حکمت بايد از قلب پيامبر و اميرالمؤمنين به جامعه انتقال پيدا کند.

وي افزود: راستگويي حضرت علي (ع) اولين ثمره همنشيني با پيامبر است و هيچ گفتار دروغي از اميرالمؤمنين صادر نمي شود و ثمره ظاهري در زندگي حضرت علي (ع) اين است که وي راستگوست.

وي ضمن اشاره به شجاعت حضرت علي (ع) در زمان پيامبر (ص) افزود: هر کس مي خواهد به عزم نوح، علم آدم، حلم ابراهيم، زهد عيسي و ... بنگرد، به اميرالمؤمينن نگاه کند و اگر امروز جامعه علي (ع) را خوب بشناسد، انسانيت را خوب شناخته است چرا که انسانيت سرچشمه اي از آدم و ابراهيم و ... است.

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي گفت: کجروي رفتاري در زندگي و عدم وجود صداقت، انحرافاتي است که جامعه را تهديد مي کند.

حجت الاسلام لطفيان با اشاره به اينکه حضرت علي (ع) در خانه کعبه به دنيا آمد، گفت: اين فضيلت منحصر در وجود حضرت علي (ع) است که غير از علي (ع) و بعد از او به کسي داده نشده است.

يادآور مي شود: در اين مراسم که با مداحي اهل بيت عصمت و طهارت (ع) همراه بود، هدايايي به 13 نفر از حاضران به مناسبت 13 رجب سالروز ولادت حضرت علي (ع) اهدا شد.

شنبه 29 تير 1387 - 13:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری