جمعه 13 تير 1399 - 17:23
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت تبليغات اسلامي انجام شد :

ثبت نام 35 نفر در دانشكده مجازي علوم و حديث در همدان

همزمان با آغاز فعاليت نمايندگي دانشكده مجازي علوم و حديث در همدان از اواخر سال 86 تاكنون 35 نفر در دوره كارشناسي ارشد در اين دانشكده ثبت نام كرده اند .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان همدان : كارشناس امور اداري اداره كل تبليغات اسلامي استان همدان در گفتگويي با بيان اين مطلب گفت : اين افرادپس از گذراندن دوره دانش پذيري و قبولي در آزمون مربوطه به عنوان دانشجوي اين دانشكده محسوب مي شوند .

نصرت الله اصغري نگار با اشاره به اينكه آموزش و فراگيري دروس در اين دانشكده به صورت اينترنتي بوده و نياز به حضور در كلاسهاي آموزشي ندارد افزود : دريافت دروس و ارائه تكاليف و ديگر موارد به صورت اينترنتي است كه اداره كل تبليغات اسلامي جهت ارائه خدمات به علاقمندان و ايجاد تسهيلات براي افراد متقاضي سايت اينترنتي تبيان را رايگان در اختيار آنان گذاشته است .

وي با بيان اينكه ثبت نام در دوره كارشناسي اين دانشكده نيز از ابتداي تيرماه آغاز شده است اظهار داشت : علاقمندان به ادامه تحصيل در رشته هاي علوم اسلامي مي توانند تا نيمه شهريورماه سال جاري جهت ثبت نام با مراجعه به سايت اينترنتي www.hadith.ac.ir ضمن كسب اطلاعات لازم نسبت به ثبت نام در اين دوره اقدام كنند .

جمعه 28 تير 1387 - 20:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری