دوشنبه 7 مهر 1399 - 10:2
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

160 نفر از همسران روحانيون و کارکنان سازمان تبليغات اسلامي خراسان جنوبي تقدير شدند

مسئول امور بانوان اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي گفت: در هفته زن از 160 نفر از همسران روحانيون و کارکنان سازمان تبليغات اسلامي استان طي مراسمي تجليل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، فاطمه همتي با اشاره به برنامه هاي انجام شده در هفته زن توسط سازمان تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، اهداي نرم افزار کتابخانه اي اسلامي به دبيران فعال آموزش و پرورش و اعزام 40 نفر از مربيان برتر طرح رحمت به تهران جهت ديدار با رئيس جمهور را از جمله اين برنامه ها برشمرد.

به گفته وي، مشارکت در برگزاري همايش مهر هستي که در راستاي تکريم و تعالي بنيان خانواده، تعميق ارزشها و باورهاي ديني و امنيت و سلامت اجتماعي برگزار شد و برپايي نمايشگاه مهر هستي با هدف توانمند سازي زنان و ايجاد فرصت هاي اجتماعي براي بانوان را از ديگر اقدامات اين نهاد به مناسبت هفته زن عنوان کرد.

مسئول امور بانوان اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي از برگزاري همايش مشکوه (3) ويژه همسران روحانيون مستقر و طرح هجرت و کارکنان سازمان تبليغات اسلامي خبر داد و افزود: در اين همايش يک روزه که در اردوگاه يادگاران امام در روستاي تفريحي بهلگرد برگزار شد، بيش از 160 نفر از همسران روحانيون و کارکنان سازمان تبليغات اسلامي خراسان جنوبي حضور داشتند.

همتي يادآور شد: در اين همايش يکي از اساتيد دانشگاه در خصوص آموزه هاي تربيت فرزند و مباحث خانه و خانواده سخنراني نمود.

چهارشنبه 12 تير 1387 - 10:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری