جمعه 17 مرداد 1399 - 23:22
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت تبليغات اسلامي برگزار شد :

گفتمان انديشه جوان با موضوع آمريكا بدون نقاب در همدان

از سلسله گفتمانهاي انديشه جوان ، گفتمان آمريكا بدون نقاب در تالار معلم همدان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان همدان : در اين گفتمان ديني كه با حضور گسترده جوانان و نوجوانان برگزار شد ، سيدهاشم ميرلوحي محقق و استاد دانشگاه به موقعيت كنوني آمريكا و تسلط جهودان صهيونيست بر اين كشور اشاره كرد و گفت : مهمترين مسأله اي كه آمريكاييها همواره مطرح مي كنند وجود دموكراسي در اين كشور است كه در حقيقت دولت آمريكا دولتي است كه توسط اسراييلي ها اشغال شده است .

وي با بيان اينكه دولت آمريكا همانند عروسك خيمه شب بازي توسط اسراييل پابرجا است افزود : آمريكا طي چند سال اخير بيش از 1600 ميليارد دلار بودجه براي اسراييل و فعاليتهاي آنان هزينه كرده است و اين در حالي است كه بيش از 4 ميليون نفر از مردم آمريكا بي خانمان و كارتن خواب هستند .

ميرلوحي اظهار داشت : اعمال قدرت اسراييل بر آمريكا به گونه اي است كه 65 نفر از افرادي كه در كاخ سفيد پستهاي حساس دارند از جهودان صهيونيست هستند .

اين استاد دانشگاه در ادامه ادعاي آمريكاييها مبني براينكه حكومت اين كشور از مردم ، به وسيله مردم و براي مردم است را كذب محض برشمرد و خاطرنشان كرد : در اين كشور هيچگونه حق انتخابي از سوي مردم وجود ندارد و جهودان صهيونيست تصميم گيرنده فعاليتهاي آنان هستند .

سيد هاشم ميرلوحي به امر انتخابات و وجود كميته اي مرسوم به الكترو كالج در اين كشور اشاره كرد و يادآور شد : آراء مردم در انتخابات هيچگونه تأثيري ندارد و اين كميته كه متشكل از 538 نماينده است تصميم گيرنده نهايي است .

در اين گفتمان ديني همچنين به پرسشهاي مطرح شده از سوي شركت كنندگان پاسخ داده شد .

سه‌شنبه 11 تير 1387 - 18:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری