يكشنبه 28 مهر 1398 - 15:5
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار کارشناس کانون فرهنگي تبليغات اسلامي ديواندره با معلمان قرآني

کارشناس کانون فرهنگي تبليغات اسلامي شهرستان ديواندره با چند نفر از معلمان قرآني اداره آموزش و پرورش اين شهرستان پيرامون روش تدريس در روستاها ديدار کرد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کردستان: در اين ديدار که 30 ارديبهشت ماه در محل تبليغات اسلامي ديواندره صورت گرفت معلمين در خصوص ايجاد کلاس در حين آموزش با کارشناس فرهنگي کانون ديواندره به بحث و گفتگو پرداختند .

آنان خواستار حمايت بيش از پيش تبليغات اسلامي در جهت انجام برنامه هاي ديني و قرآني دراين راستا شدند و افزودند : مابراي برگزاري برنامه هاي ديني و قرآني آمادگي و تعامل داريم و در اين راه فعاليت خواهيم کرد .

در ادامه کارشناس کانون فرهنگي تبليغات اسلامي ديواندره نيز ضمن ادامه حمايت ها و فعاليتهاي تبليغات اسلامي از برنامه هاي برگزاري در روستاها به ايراد سخناني پرداخت .

وي افزود: با توجه به اينکه اکثر برنامه هاي اجرايي تبليغات اسلامي با حضور و فعاليت روحانيون صورت مي گيرد در اين راستا نيز آماده تعامل با متعلمين را در روستاها و همکاري در جهت آموزش بيشتر قرآن را به مردم و نوجوانان داريم .

وي در پايان گفت: اين کانون تا حد توان و امکانات خود کلاسهاي قرآني را پشتيباني کرده و آنان را مورد تشويق قرار خواهيم داد .

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1387 - 3:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری