پنجشنبه 25 مهر 1398 - 12:37
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل صدا و سيماي مرکز زنجان :

توسعه آموزش همگاني از مصاديق توسعه عدالت درکشور است

مديرکل صدا وسيماي مرکز زنجان گفت : توسعه در کشور ما يک هدف نيست بلکه يک استراتژي است و هدف اصلي ما تأمين عدالت است وتوسعه دانشگاهها در سراسر کشور و توسعه بهداشت و درمان و توسعه آموزش همگاني هم ازمصاديق توسعه عدالت در کشوربوده است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان : صادقي جهاني افزود : اين امربايد از طريق روابط عمومي ها منعکس شود اگر مردم خدمات را نبينند نخواهند پذيرفت و دشمنان با اهداف شيطاني از روابط عمومي ها استفاده مي کنند لکن در نظام اسلامي روابط عموميها بايد در حدود شرع و قانون عمل کنند و اهتمام جدي روي موضوع نو آوري و شکوفائي داشته باشند . همزمان با روز ملي روابط عمومي جلسه شوراي اداري شهرستان خرمدره با حضور اعضاي شورا و ميهماناني ازمرکز استان درمحل فرمانداري شهرستان برگزار گرديد .

سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان با اعلام مطلب فوق اظهار داشت : در اين جلسه پس ازسخنان مقدماتي فرماندار ، صادق جهاني مديرکل صدا وسيماي مرکز زنجان با اشاره به اهميت روابط عمومي در دستگاههاي و دواير دولتي و نهادها به نقش مهم آنان در زمينه اطلاع رساني برمردم آنهم بصورتي شفاف و صادقانه در حوزه فعاليت دستگاه ها پرداخت و آن را در کمک به توسعه بسيار مؤثر دانست. وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت : توسعه در کشورما يک هدف نيست .

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1387 - 3:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری