سه‌شنبه 19 فروردين 1399 - 14:41
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه سوم خرداد در مشكين شهر

جلسه سوم خرداد با حضور فرماندار،رئيس اداره تبليغات اسلامي و مسئولين ادارات و نهادها بمنظور تشكيل ستاد در مشكين شهر تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل‌، در ابتداي اين جلسه حيدري فرماندار مشگين شهر طي سخناني به سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت و دلاوريهاي بسيجيان و نقش امام راحل در اين پيروزيها اشاره كرد و همه مسئولان را به بهره گيري از امکانات مادي و معنوي جهت انجام کارهاي ابتکاري و نو درفعاليتها فراخواند، سپس بر همکاري و هماهنگي ادارات و نهادهاي دولتي در برگزاري با شکوهتر مراسمات خصوصا اعزام زائرين به مرقد مطهر امام راحل تاکيد کرد.

حيدري پايه انقلاب اسلامي را اعتقادات و باورهاي ديني و اسلامي خواند و نشان عزت جامعه اسلامي را خدامحوري بودن عنوان کرد .

وي در بخشي ديگر از سخنان خود محور فعاليت را اهتمام به اجراء مسائل فرهنگي و مذهبي ،رفع تبعيض و اشتغال فرهنگ روستايي بانوان بيان كرد.

حيدري در ادامه به نرخ بيکاري ، رشد اقتصادي ، افزايش سفرهاي نوروزي منطقه اشاره و عمده ترين گراني اخير را صاحبان بازارهاي جهاني دانست .

فرماندار مشكين شهر ايجاد فرهنگ اشتغال و تشکيل ستاد بانوان براي اجراي بهتر برنامه هاي ملي و مذهبي در شان سطح شهرستان به همگان سفارش نمود .

در ادامه، برنامه اداره تبليغات اسلامي براي سو خرداد از قبيل اعزام روحانيون به مساجد براي برگزاري مراسم،دعوت از سخنران و مداح در برنامه ها و هماهنگي با كليه مساجد جهت گراميداشت سوم خرداد مشخص شد.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1387 - 3:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری