يكشنبه 28 مهر 1398 - 4:25
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئولان وظيفه سنگيني در جهت برنامه هاي فرهنگي دارند

سرپرست کانون فرهنگي تبليغات اسلامي دهگلان گفت: مسئولان فرهنگي ادارات و نهادها در سال نوآروي و شکوفايي براي حضوربيش از پيش نوجوانان در عرصه هاي فرهنگي و ديني مسئوليت سنگيني دارند .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي کردستان : سرپرست کانون فرهنگي تبليغات اسلامي دهگلان 29 ارديبهشت ماه در ديدار با کارشناسان فرهنگي ادارات اين شهرستان پيرامون برنامه ريزي در جهت کارهايي اجرايي در تابستان به ايراد سخناني پرداخت .

آزادي افزود: با توجه به نزديک شدن به تعطيلي مدارس بايد در راستاي برگزاري کلاسهاي ديني ، قرآني ، احکام و فرهنگي و هنري از سوي مسئولين نهادها و مراکز فرهنگي برنامه هاي مطلوبي سنجيده شود .

وي تصريح کرد: هماهنگي و تعامل در جهت اجراي بهتر برنامه ها با همکاري ادارات و برنامه ريزي به صورت مطلوب مي تواند تاثير گذارتر باشد .

وي همچنين اظهار داشت: نسل جوان جامعه نسلي هستند که بيشترين نياز را به برنامه هاي فرهنگي وديني دارند و بايد در اين راستا فعاليت جدي صورت گيرد .

در ادامه هر کدام از کارشناسان فرهنگي با توجه به کارهايي اجرايي خود به صورت تعاملي با ادارات را بيان در جهت همکاري بيشتر خواستار فعاليت مشترک با تبليغات اسلامي بودند .

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1387 - 3:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری