شنبه 27 مهر 1398 - 7:58
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

خبرنگار ايکنا در مصاحبه با روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان مطرح کرد :

رضايت شركت‌كنندگان در جشنواره ملي قرآن حکايت از توفيق برگزاركنندگان دارد

بر اساس آخرين آمار نزديك به 330 نفر از دانشجويان در جشنواره‌ ملي قرآن به زاهدان آمده‌اند و رضايت شركت‌كنندگان از اين جشنواره حاكي از توفيق برگزاركنندگان آن است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان : «عيسي علي‌زاده»، دبير برگزاري جشنواره‌ي ملي قرآن دانشجويان ايران، درباره نحوه برگزاري اين جشنواره گفت: مشكلات در برگزاري چنين جشنواره‌هايي هميشه وجود داشته و اجتناب‌ناپذير است و اگر منتسب به ميزبان كنيم، بي‌انصافي است.

دبير برگزاري جشنواره‌ي ملي قرآن دانشجويان ايران گفت: همه‌ساله ۴۰۰ نفر از نخبگان تمامي ارگان‌هاي دانشگاهي اعم از وزارت علوم، وزارت بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاه پيام نور و دانشگاه علمي كاربردي نخبگان قرآني خود را در مرحله‌ي ملي جشنواره شركت مي‌دهند.

وي اظهار كرد: هميشه دوري مسافت و مشكلاتي از قبيل درس و گاهي نبود اطلاع‌رساني به‌موقع توسط برخي از مسئولان دانشگاه‌ها، موجب ريزش نيروهاي شركت‌كننده در جشنواره مي‌شود و براي سال جاري و اين جشنواره‌ي ملي قرآن دانشجويان كشور هم ريزش نيرو همانند سال‌هاي قبل بوده است.

علي‌زاده ادامه داد: بر اساس آخرين آماري كه امروز صبح گرفتيم نزديك به 330 نفر از دانشجويان در اين جشنواره‌ به زاهدان (محل برگزاري جشنواره‌ي ملي قرآن) آمده‌اند و حتي اگر برگزاري اين جشنواره در تهران هم مي‌بود باز هم همين اتفاق مي‌افتاد و اين براي ما يك موفقيت محسوب مي‌شود.

وي افزود: شايد يكي از دلايل اصلي انتخاب زاهدان به‌عنوان ميزبان جشنواره‌ي ملي قرآن دانشجويان كشور استقبال بيش از حد و عاشقانه‌ي مسئولان اين شهر و وجود مديري قرآني در جهاد دانشگاهي سيستان و بلوچستان بود.

دبير برگزاري جشنواره‌ي ملي قرآن دانشجويان ايران ادامه داد: شرايط اسكان، تيم‌هاي اجرايي، پذيرايي و همه‌ي موارد در حد مطلوبي بود البته مشكلات در برگزاري چنين جشنواره‌هايي هميشه بوده و اجتناب‌ناپذير است.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1387 - 2:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری