چهارشنبه 18 تير 1399 - 6:57
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبلغات اسلامي ايرانشهر:

فلسفه و موضوع آفرينش از وجود گرانقدر حضرت زهرا ( سلام الله عليها ) شكل گرفت

نماز جمعه اين هفته بزمان در مسجد جامع با حضور اقشار مختلف مردم و به امامت رئيس اداره تبليغات اسلامي ايرانشهر اقامه شد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان سيستان و بلوچستان: حجت الاسلام عيسي بزماني رئيس اداره تبليغات اسلامي ايرانشهر و امام جمعه بزمان در خطبه اول ضمن رعايت مردم به تقوي الهي به استناد آيات و روايات اسلامي پيرامون روزي حلال و آثار آن در زندگي از قبيل نورانيت قلب و مستجاب شدن دعا پرداخت .

خطيب نماز جمعه در ادامه حديثي را از پيامبر اكرم (ص) نقل نمود و گفت : اگر كسي در طلب روزي حلال حركت كند همانند فردي است كه شمشير بدست گرفته است و جهاد مي كند و اگردر اين راه كشته شود اجر و پاداش شهيد را دارد .

رئيس اداره تبليغات اسلامي در خطبه دوم تصريح كرد : فلسفه و موضوع آفرينش از وجود گرانقدر حضرت زهرا ( سلام الله عليها ) شكل گرفت و بدون شك فاطمه زهرا (سلام الله عليها) در راه دفاع از حريم امامت و ولايت به شهادت نائل امدند و از مردم خواست ايام فاطميه را با شكوه و عظمت برگزار كنند و در مجالس ديني و مذهبي شركت نمايند .

بزماني در ادامه به روز 27 ادريبهشت اشاره نمود و گفت : 27 ارديبهشت روز ملي ازتباطات و و روابط عمومي نامگذاري شده است روابط عمومي را حرفه اي پويا و فعال و مهم و مهندسي انسان دانست كه ارتباط چهره به چهره را را فراهم مي كند و زبان گوياي هر اداره و سازمان است .

امام جمعه بزمان در ادامه در خصوص مسائل زوز از جمله جنايان رژيم غاصب اسرائل نيز سخناني را متذكر شد . شايان ذكر است در پايان نماز جمعه مردم شهيد پرور بزمان با تجمع و تظاهرات و سر دادن شعارهابي مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائل از 60 سال جنايت دولت نامشروع اسرائيل و سران كفر اعلام بيزاري و نفرت خويش را اعلام نمودند و خواستاري بيداري ملت ها مسلمان در اين راه شدند .

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1387 - 1:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری