شنبه 27 مهر 1398 - 7:44
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

استفاده از پيام‌هاي قرآن در زندگي شخصي ويژگي ممتاز قاريان نسبت به افراد عادي است

قاريان و حافظان قرآن كريم به اين جهت متفاوت‌اند كه در زندگي خود به موقع از آيات و پيام‌هاي قرآن استفاده مي‌كنند، لكن اشخاصي شكست ناپذير و محكم هستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان : «زهرا خلفي»، حافظ كل قرآن كريم، دانشجوي تفسير قرآن كريم از دانشگاه علوم قرآني در بيست و سومين جشنواره قرآني دانشجويان كشور، گفت: قاريان و حافظان قرآن كريم بر خلاف تفكر مردم كه آن‌ها را افرادي گوشه گير و منزوي مي‌پندارند، در كنار معنويت خود افرادي شاد و متفاوت هستند.

وي ادامه داد: قاريان و حافظان قرآن كريم به اين جهت متفاوت‌اند كه در زندگي خود به موقع از آيات و پيام‌هاي قرآن استفاده مي‌كنند، لكن اشخاصي شكست ناپذير و محكم هستند.

خلفي افزود: من در سال 82- 81 حافظ كل قرآن شدم و متوجه شدم كه تمامي آيات قرآن كريم تك به تك در نظم دادن به زندگي بسيار مؤثر هستند و بيشترين تأثير را بر روي زندگي من پيام‌هاي اخلاقي و خصوصا آيه 5 سوره حشر كه درباره غفور بودن خداست گذاشته است.

وي اضافه كرد: توصيه من به دانشجويان ديگر اين است كه در محافل قرآني شركت كنند تا جذب اين كتاب آسماني شوند و قطعا پس از جذب شدن، علاوه بر گوش دادن و تلاوت قرآن، آن را حفظ ‌كنند.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1387 - 1:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری