شنبه 27 مهر 1398 - 23:42
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان :

همه چيز براي برپايي بزرگترين رويداد قرآني دانشجويان كشور آماده است

اين روزها در آستانه برپايي بيست‌و‌سومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان ايران، نبض استان سيستان و بلوچستان تندتر از قبل مي‌زند و همه چيز براي برپايي اين جشنواره به عنوان بزرگترين رويداد قرآني دانشجويان كشور آماده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان : حجت الاسلام صفر قربانپور مشاور استاندار سيستان و بلوچستان در امور روحانيون با اعلام اين خبر گفت :داوران و شركت‌كنندگان بيست و سومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان ايران ، 28 ارديبهشت ماه از دانشگاه‌هاي سراسر كشور و از طريق فرودگاه بين‌المللي زاهدان به‌تدريج وارد اين شهر مي‌شوند؛ تاكنون تعدادي از بانوان و آقايان داور و شركت‌كننده در اين دوره از رقابت‌ها با ورود به شهر زاهدان مورد استقبال مسئولان استاني و دانشگاهي سيستان و بلوچستان از جمله استاندار قرار گرفته‌اند و كار پذيرش آن‌ها در محل‌هاي پيش‌بيني شده براي اسكان، ادامه دارد. رقابت‌هاي بيست و سومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان ايران از فردا، 29 ارديبهشت ماه بعد از برگزاري آيين افتتاحيه در تالار «فردوسي» ويژه آقايان و تالار «ملاصدرا و وحدت» دانشگاه سيستان و بلوچستان ويژه بانوان، آغاز خواهد شد.

مدير کل تبليغات اسلامي استان افزود : تبليغات وسيعي نيز در سطح شهر زاهدان و در مسير فرودگاه تا دانشگاه براي اطلاع‌رساني و برگزاري باشكوه بزرگترين رويداد قرآني دانشجويان كشور در قالب نصب بنر و پارچه نوشته انجام شده است همچنين كليه مسئولان جهاد دانشگاهي سيستان و بلوچستان براي رفاه حال هيئت داوران و شركت‌كنندگان در بيست و سومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان ايران ضمن حضور در محل‌هاي اسكان و پذيرايي، وظايف محوله را به تفكيك انجام مي‌دهند.

شايان ذکر است اتاق خبري بيست و سومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان ايران با وجود حدود 10 دستگاه رايانه متصل به اينترنت و تلفن، امكان ارسال اخبار اين دوره از رقابت‌هاي قرآني دانشجويان ايران را براي خبرنگاران مهيا كرده است.

يادآوري مي‌شود، تعدادي از نهادهاي دولتي و غيردولتي استان سيستان بلوچستان از جمله شركت واحد و اتوبوسراني و غيره نيز در مهيا كردن شرايط لازم براي خدمات دهي مناسب به شركت‌كنندگان با مسئولان برگزاري مسابقات همكاري مي‌كنند.

دوشنبه 30 ارديبهشت 1387 - 11:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری