يكشنبه 17 فروردين 1399 - 17:51
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

از سوي نمايندگي فرهنگي تبليغي شهرستان بهمئي :

اولين جلسه مسئولين روابط عمومي ادارات و نهادهاي شهرستان بهمئي برگزار شد

اولين جلسه مسئولين روابط عمومي ادارات و نهادهاي شهرستان بهمئي در سالن اجتماعات فرمانداري شهر ليکک برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي ادارۀ کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه وبويراحمد : در اين مراسم که با تلاوت آياتي چند از کلام الله مجيد شروع شد ، ابتدا حجه الاسلام موسوي منش سرپرست نمايندگي فرهنگي تبليغي شهرستان بهمئي در سخناني ضمن خير مقدم وگراميداشت سال نوآوري و شکوفائي ، هدف از تشکيل اين جلسه را هم انديشي و ارائه بهترين راهکارها نسبت به هرچه بهتر برگزار نمودن مراسمات ملي ، مذهبي و فرهنگي در سال 87 بيان کرد .

حجه الاسلام موسوي منش در ادامه سخنان خود اظهار داشت : همه روابط عمومي ها بايد نسبت به بازدهي کار خويش و ثمره و اثر بخشي آن حساس باشند .

وي در ادامه سخنان خود روابط عمومي ها را بازوي قوي هر اداره خواند و از همه روابط عمومي ها خواست : نسبت به ارزشهاي ديني و در دفاع از آرمان انقلاب و پاسداري از خون شهداء و حفظ شعائر اسلامي که وظيفه هر مسلمان ايراني است نهايت تلاش خود را بعمل آورند.

سپس آقاي کوشا رئيس دادگستري در سخناني ضمن عرض تبريک وگراميداشت سال نوآوري و شکوفائي و تقدير و تشکر از ابتکارات و برنامه هاي نمايندگي فرهنگي تبليغي مخصوصاً محافل انس با قرآن اظهار داشت : همه مسئولين روابط عمومي بايد با يکديگر تعامل و همدلي داشته باشند و در ادامه راه ولايت فقيه حرکت نمايند .

جمعه 27 ارديبهشت 1387 - 12:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری